2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
E bunda bise yok ki canım o kadar da söylen yani biz de insanız sabrımız taşıyo bi yerden sonra . Hani bn bise ler söylendin onlara fln sandım. Bunda hiç bise yok kuzum boşver takma yola devam artık insanlar da çocukludan bise beklemesin ya walla donumuzu zor giyioz ne bileyim ya yıl geçtikçe mi Bu çocuklar böyle fena oluyo anlamadım . Bnm ki de hep dibimde her an her dk

Bnde pazartesi ins başlıyorum yarın da feyza nın hem sınıfı hem öğretmeni belli olacak.
Bu sabah uyandık zümra kus yatakta keyif yapar emişiriz sırtını kaşırım masaj yaparım hep fln öyle bi 1saat geçer. Yine yaparken beni ağlamak tuttu . Nasıl olacak fln diye bi stres sardı için pir pir ya

Saat 3e kadar oturduk ağzına vurup ağladı hep. Bu sefer ateşi daha çabuk düştü ama hala iştah yok hiç bir şey yemiyor
Hastalık zamanlarında şu iştahsızlık oluyor hep. Hastalandığımda istahsiz oldugum zamanlarda bir tek portakal suyu ve seftali yiyebiliyorum nedense. Evde varsa belise bi denesene canım belki bebeklerde de iş görüyordur

ikiniz içinde zor ve sancılı bir süreç kuzucum ama Allahın izniyle alışacaksınız
bak bana çok küçük bıraktım ve tanımadığım bir insana
çok şükür annen baban var başlarında
hasret kalıyoruz evlatlarımızın kokusuna bu çalışma saatleri sebebiyle kadınların özellikle çalışma saatlerinin daha kısa olması gerekiyor sorumluluklar çok ağır çocuklar anne istiyor
akşam çocuklar yatmıyor 10 dan önce oğlan okula başlayacak ama dün gece 12 de yattı onunla da tartıştık telefonu elinden bırakmıyor kızdık babasıyla beraber ağlama krizleri
inş okullar başlayınca düzene girer
çok yoruldum artık

bişi demedim de eşimin işte kendine hakim olsaydın yaklaşımını beni benden alıyor
teşekkür ettim bende kendisine sonsuz desteği için
vallahi kv iyidir yük olmaz sağolsun ama ister istemez yeni gelmişler yanlarında misafir var derken biraz ilgi bekliyorlar
yoruldum be bacım

ya en iyisini yapmışsın vallahi :)
kv misafiri gelen kişi öyle yanımıza uğradılar kuzum yoksa bende misafir moduna çok yakın olmadıkça açık değilim
çocuklarla zor oluyor

yok kız kv iyidir sağolsun oğluna der çayı sen koy kız yorulmasın :)
benim kızdığım nokta şu çocuk eteklerime sarılıyor görüyorsun benim işim olduğunu bacağımdan tutacağım derken kafayı dolaba yapıştırınca sinirlendim tepki verdim
eşimde demesen iyiydi bağırmasan iyiydi fln diyince sinir oldum offffffffffffff kuzu ne zor bu erkekler yaaaaaaa

aman yaaa benimde vicdanım ikiye bölündü şimdi
çağırsan tabi güzel olurda olmuyor işte çocukla ne hazırlayacaksın nereyi toplayacaksın
iyi demişsin yapacak bişi yok vallahi

abow gözümde canlandı ruhumu teslim edecektim

Valla öyle zorlar canım ama onlara sorarsak sorun bizde

Valla öyle zorlar canım ama onlara sorarsak sorun bizde

vallahi bizlere diyorlar olayları büyütüyorsun çok takılıyorsun diye
bizden beterler sürekli yapıcı olmak zorluyor insanı
eskiler bu kadar erken evlenip hiç söz hakkı olmayan evlilikleri senelerce nasıl sürdürmüş şaşıyorum
eşime diyorum şimdiki zaman çok iyi bundan 50 yıl sonraki nesil kadınlar daha rahat olacak
bizim yetiştirdiğimiz erkekler daha nazik yetişiyor
çünkü bizlerin birazda olsa içinde feministlik mevcut
eşimde diyor ama o zaman evlilikler hemen sürmeden bitecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…