2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Suan uyudu hanfendi dualarla açtım dua acınca yastığa koyup gidiyo ateşi yok yerinde ya burası ne ruzgari cok soguk odam olmus 24 derece
Güneş çok direniyor uykuya ya
Babası cildirdi tatildeyiz akşam uyutmasi
Yerine günde üç öğün uyutuyor isyanda
Bendede memede keyif yapıyor 20 dk sonra babada 40 dk güneşi uyutmak bir saat

Kuzum öyle öyle öğrenecekler ama istiyorsa ver kız :)
Veriyorum cano herseyi yere atıyo hic alışıkta değilim sabah cok güzel muhlama yedi benim kizzz gene yapcam cok güzel yedi nasıl hosuma gitti birazdaha etsem yermiş resmen bitti dedim parmagını uzattıver gibi istese istiyomus demekki zorlamayacan

Ovvvv insallah gelir oralarada benimki pijamalar kısaldı yeni alma zamanı geldi uzun

Nasıl yaptın kız ben uzun zamandır yapmıyorum evde mısır unu bitti gidip bir türlü alamadım da :))

Reactions: Jou
Nasıl yaptın kız ben uzun zamandır yapmıyorum evde mısır unu bitti gidip bir türlü alamadım da :))
Tereyağında erittim mısır unu koyup kavurdum 5 6 dk su koydum ustune kasar ve tuz en kısık ateste 5 dk tereyağ üstüne çıkmasını bekledim gene uyandımı yapcam heote bacaklardan alıyo kilo

Tereyağında erittim mısır unu koyup kavurdum 5 6 dk su koydum ustune kasar ve tuz en kısık ateste 5 dk tereyağ üstüne çıkmasını bekledim gene uyandımı yapcam heote bacaklardan alıyo kilo
Beliste direk göbek alıyoo:))
Benimkiler 6 9 aylık pijamalarr daha yeni küçüldüler cano yaa iyi gitti amaa boyu ancami uzadı ne

Boyu kaç şimdi :))

Güneşe çok seviyor mihlamayi

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…