2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlarr dün gece başıma ne iş geldi yaa

Almoşum uyuyodu dedim bakayim bi baktım ki ateş içinde yanıyorr napacagimı şasırdım bide hemen ustünu falan cıkardım calpol verdim 38.7 lerdeydi saat 10bucuk civarlarında oldu bekledik 1 re kadar duş da aldırdım ılıksuyla neseki duzeldi diyip yattık 2 saat sonra bakıcaktım baktım çıkmis 38ze bi iniyo bi çıkıyo diş diye düşündüm çünkü koltukaltları ve kafası ateş içindeydi zor bi diş
hemen kalktık acile hic bugune kadar ates gormedi ilkkez başımıza geliyo buyuzden tedirgin olduk doktor diş olabilir dedi ışığıyla bi baktı genede kan aldılar garantiye almak icin kan aldılar sabahın 5şinde o ağladı ben ağladım ama belli etmiyorum öpüyodum habire eve geldik uyuduk düzeldii bakalım sonuclar ins temiz çıkar

Geçmiş olsun kuzum inş temiz çıkar ateş olunca insan ne yapacağını şaşırıyor sonuçları haber et bize canım

Reactions: Jou
Ay kuzum yaaa bende düştü bi daha çıkmadı sandım inşallah temiz çıkar canım

Ayyy elin ayağına dolanmıştır tabi, çok geçmiş olsun canım

Kızlar Emir çok sinirli bir bebek oldu.Herkese vuruyor bağırıyor.Konuşamadığı için daha da hırçınlaşıyor.Sürekli de bir vızıltı sesi var.Sizinkiler de vuruyor mu?
Güneş de kendine vuruyor sinirden uzun zamandır böyle birde çınara abisine yapıyor
Onun dışında kimseye vurmuyor
Bizdede o ses var ıııııı başlıyor

Bir ara vuruyordu bana falan uyardım kaç kere azaldı. Yeğenime vuruyor o sıkıştırıyor onu çünkü
Çınarda sıkıştırıyor o yüzden ona vuruyor sanırım
Biraz öncede babasıyla oynuyordu güreşiyorlardı güneş babasını kıskandı sanırım nasıl bacaklarına vuruyor çınarın essek ya

Ay insallah geçer kuzu çünkü cidden sinir bozucu heryere döküyorsun ağzını kafa eğik açıyor fln

Ay insallah geçer kuzu çünkü cidden sinir bozucu heryere döküyorsun ağzını kafa eğik açıyor fln

Demekki bir dönem oluyor kuzum mesela şuan belis kendi yemek istiyor tabağı çatalı koyuyorum önüne döke saça yiyor ama o zaman daha zevkle daha çok yiyor. Sende denesen belki o zaman oturur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…