2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

gerçekten çok doğru bi lafmış, okuyunca gözler doldu benim de ben de hiç unutamıcam sanırım.
hele o gecelerin yalnızlığı. cok yazmazdım ama durmadan buraları okur, az rahatlardım. iyi ki varsınız valla :)

Kız yok 1 yaşına kadardı. Osman gönülalanmıdır nedir hatta o bal hariç diğer besinleri 12 ay öncesinde verebilirsiniz demişti ben oyüzden hepsine erken başladım balı bir tek 12 aydan sonra verdim
Aa öyle mi kız ben 2 yaş diye vermiyordum
Bakla da çok sıkıntıymış Allah korusun zehirlenme falan olabiliyormuş

Bi de ozel doktor yani bi ton para verip trip yedik ustune, hayret bisey ya

Bagimlilik yapiyo o tat gercekten ama en tehlikeli 5 yiyecek arasinda o bulyonlar

Duruun ben atiyorum

Evet yaa bağımlılık resmen.

Ahahah Murphy de attı instadan ikisini de kaydettim ama yapar mıyım meçhul

1 saattir sayfaları okuyorum birikmiş anca bitti 3 gündür diş çıkardık sonuç benm göğüs ucu iptal gece en az 3 kere kalkıyoruz. Gece memeden kesmeyi düşünüyordum ama kıyamıyorum vazgeçtim. Az önce de bir doktorun paylaşımına rastladım umut doldum: 15. Ay atağından sonra bebeklerin uykuları düzene giriyormuş suan buna tutundum bu arada ben 9.aydan beri biz ne yersek onu veriyorum sadece balı 1 yaş sonrası verdim.

Düzene giriyo kuzum en azından gece kalksada geri kendi uyuyo. Normalde bizde yersek veriyorum ama yazın pek yemek yapmıyorum yapsam da hep aperafit şeyler

Kızlar ben yedirdiklerimi paylaşmıyorum çünkü ona özel yaptığım birsey yok bizle sofrada 3 öğün ama sabahları yumurta ekmek labne ve zeytin bunları yiyor hep. Zeytini yumurtasını yedikten sonra veriyorum. Çünkü hiç durmuyor yani önüne 30 tane zeytini doğra koy yiyor. Ve zeytini görürse başka birsey yemiyor. Anlamadım zeytin aşkını

Düzene giriyo kuzum en azından gece kalksada geri kendi uyuyo. Normalde bizde yersek veriyorum ama yazın pek yemek yapmıyorum yapsam da hep aperafit şeyler
Memeye alışınca gece zor diyorlar ama napiiim ya olsun diye o kadar uğraştım varsın bir sene daha uyumayayım bunları derken ikinci için tedaviye başlayacak olmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…