2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hangi topik ben de takibe alaym
Etiket edeyim canım fikir verenler vardı onlara bakarsın
Neyi deniyorsunuz leeenn
İkincileri
Oyy kuşumm kıyamam ya diş geliyorsa zor
Artık bu dönemi atlattıktan sonra tekrar denersin
Bence de bebeğin uysal olması çok önemli. Bi arkadaşın bebesi öyle kolay eğitilebiliyorama hepsi aynı değil benimki de zor bebelerden bakalım sonu ne olacak
Pöh jöh olarak söyleyeyim,umarım anlaşırlar. Belli olmuyor bu işler. Misal miras kavgasından ablamla küsüz,kardeşim ağza alınmayacak hakaretler etti vs. Allah kardeşinde hayırlısını versin.
Ah kuzum benimde içimde yaradır çok kardeşiz ama birbirimizden haberimiz yok. En çok koşan en çok düşünen benim ama onlar beni o kadar düşünmüyor. Hep musmutlu birbirine bağlı bir aile özlemi var içimde. Belki o yüzden oğlum yalnız kalmasın diye düşünüyorum
Yaaaa deme öyle kız içim cızladı
Bak işte olaya bu yönden bak

Yav he heee birakin emzirin bebelerinizi yavvv

Ahahaahh yer inşallah

Ay çok güldüm bunaaa yaaa valla sürekli bişeyler arıyorum bende ilgisini çekecek az ilgi çeken şeylerde de jet hızıyla değiştirmeye çalışmıyorum

Büyüdüklerinde daha çok bebek özlemi olacak

Valla kozalaktan tut tuzluga kadar her turlu nesneyle oynatiyorum manyak manyak

Anneme diyorum senin bana destek olacağını bilsem doğururum 2.yi diyorum da uzakta işte
Eki Görüntüle 3285671
Evet ogle yemegi -Murphy-
Kabak kalye ama pirincsiz
Yaninda da ispanakli makarna, sevdi bunu
Ooo ellerine sağlık yarasın minnoka bugün dışarı dan su böreği aldım verdim valla :))

Pöh jöh olarak söyleyeyim,umarım anlaşırlar. Belli olmuyor bu işler. Misal miras kavgasından ablamla küsüz,kardeşim ağza alınmayacak hakaretler etti vs. Allah kardeşinde hayırlısını versin.
İki çocuk muhabbetinde bu şekilde bir örnek vermişlerdi
Bizde üç kardeşiz bizdeee kızlara karşı bir ayrım söz konusu dolayısı ile ben dengeleri anne babanın koruması gerektigini düşünüyorum bakalım neyim varsa oğlumla kızımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…