2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Etki eder mi bilmiyorum kuzum belki stresten ya da yorgunluktan olabilir. Biraz geç girebildim sayfaya ne yaptın ağrın geçti mi?
Kuzum dün kötüydüm akşam fln. Bugün daha iyiyim şükür ya. Dün hiç bakamadım bnde zaten tel e. Biraz daha sert olan kısım toparladı gibi

Sorma canım, memedeki sütü tamamen bitirmediklerinden oluyor. Nasıl oldun?
Oyy yaa bnde bi ateş yaptı üşüme sonrasında . Bas ağrısı da felaketti. Akşam berbatti halim bugün daha iyiyim kuzum .
Bizde hanı şey derler canın bişe cekmis onu ye fln dusundum düşündüm bişe geldi aklıma eşim aldı akşam yedim ama bilemiyorum

Kuzu geçmiş olsun neyin var Boncuk000 benimde basim çatlıyor stres olduğum an migren devreye giriyor
Kuzum şimdi baktım daha dilimden beri kötüydüm. Göğsüm sol tarafta şişlik var acı ağrı var dünden beri ateş üşüme . Bi de felaket bi bas ağrısı .
Bugün daha iyiyim ama şükür parol içiyorum ama sürekli mecbur.
Ahh işte sende bebisine üzüldün stres yaptın ondan oldu n’aptınız kuzum akşam eve gidince özlemiştir seni dimi emmek istedi mi hep

Gittim.bugun ise kuzu
Anneme dedim sana alismSi.lazim anne vakit geçirmeniz gerek diye
Ama.kadin n yapsın anneannem Varken
Canım Allah yardımcın olsun işe başlamışsın inşallah kolay geçer sürecin Güneş de zamanla alışır. Aslında biz sağlam durabilsek onlar da iyi olacak ama çok zor malesef çalışan anne olmak. Benim de 34günüm kaldı şimdiden geriyor düşününce

yaaa yavrum benim ama daha çok minik annesi. Bütün dünyası sensin onun kimseyi istemez ki off çok kötü oldum ya gözlerim dolu dolu yazıyorum bunlri

Öyle kuzu vallahi bende çok kötü oldum patrona dedim gelemiyorum ne olacak hiç bilmiyorum
Annem diyor kızım senin çocuğunda zor bir cocuk

Kizlar ya ben oglana 4 5 gündur banyo yaptirmadim hasta diye ama boylede olmuyor icime sinmiyor mamalari her yerine bulastiriyor elini yuzunu yikasamda icim rahat etmiyor duş aldirsam olurmuki? Gece çok deli yatiyor heo ustu acilio uyku tulumu giydirsem uyumuyor korkum daha fazla usüturmu acaba diye

Evet canim tek bir arkadasim bile yok hepsi aydinda malesef insan bunaliyor cok dedigin gibi yarım saat bile olsa kendime cocuk aklimda yokken vakit ayirmak okadar iyi gelirdiki. Uyusa bile baska odaya gitsem aklimda oluyor yalniz oldugu icin
1 yaşı bir devirseler bir şeyler düzene illaki girer dayan az kaldı En yakın arkadaşın bebişin olucak kimseye ihtiyacın bile olmayacak

Burun temizleme işi yapmayan için zor oluyor Tüm hemşire ebeler biliyor mu acaba öyle burum yıkamayı ona da emin olamıyorsun ki

Öyle kuzu vallahi bende çok kötü oldum patrona dedim gelemiyorum ne olacak hiç bilmiyorum
Annem diyor kızım senin çocuğunda zor bir cocuk
ee siz tabi oğluş da böyle cadiliklar görmediniz kuzum kızlar cadı oluyo daha bi yüksek oluyo farkındalıkları
Bi de sut kuzusu daha kimsede durmaması çok normal ki . Ee gitmicen mi yanı ise kuzu m

Geçmiş olsun canım mastite çevirmiş sanırım

Benim çok bilgim yok ama bence sabah saatlerinde yaptırırsan gün boyu sıcak tutarsın yanındasında zaten iyi gelir bebişe diye düşünüyorum.

Aksine iyi gelir banyo ortamı sıcak olsun oda yeterlii canım birşey olmaz

Kızlar belis hasta oldu. Sürekli burnu akıp duruyor. Tecrübeli anneler neler yaptınız bu zamanda ne iyi geldi. Serum fizyolojik yapabilir miyim burnuna acaba
Yapabilirsin cok rahatlatıyo emin oll gunde 4 defa yap 3 saatte bir son uykusundan 4cü sırıngayı yap bitirr işi canım gecmiş olsun burun temizlenmezse daha kötü olurr

Adanaya belise fena çarpmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…