2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaaa ben cok geride kaldım kizçeyle ilgilenmekten iyimisin

Ay kuzu hic iyi değilim annem kiz durmadi diye ağlamış onla beraber bende kızıma üzüldüm zaten iyi değildim eve gelincede annem bisiler dedi üzüldüm o arada konuşurken oğlan d durmadan Lafımı kesti onu payladim o ağladı ben ağladım
Patrona yazdım kiz durmamış gelemiyorum diye

Kızçeye gene bakmaya ihtiyacın varr kuzumm baya strestler gerilmiş bebek ağlayınca insam huzursuzluk oluyo başlamıssın demekki işe

Kızçeye gene bakmaya ihtiyacın varr kuzumm baya strestler gerilmiş bebek ağlayınca insam huzursuzluk oluyo başlamıssın demekki işe

Gittim.bugun ise kuzu
Anneme dedim sana alismSi.lazim anne vakit geçirmeniz gerek diye
Ama.kadin n yapsın anneannem Varken

Reactions: Jou
Annelik zor, başka bir insan adına onun iyiliği için birçok kararlar almak zorunda oluyoruz. Her şey onların iyiliği için.. Sirkeye yatırma işi yorucu ya ben hamilelikten beri sirke işini hep yapıyorum.. Yeşillik yıkamak zaten işkence resmen

Amin Öyle canım valla hep tektim hala öyleyim eşimde işınden dolayo yardim edemiyor bazen kendimi dağlara taşlara vurasım geliyor hiç dinlenme yok asla kendime vakit ayiramiyorum
Annenler Aydın da sen Denizli deydin dimi Yalnızlık çok zor anlıyorum seni İnsan arada yarım saat olsada nefes almak istiyor.

Valla kuzum Osman Gönülalan da dedi 6 aydan önce olursa 4 doz diye, nette bi araştırdım aşı takvimi vermişler bir kaç sitede onlarda hep 4 doz. Bizim doktorun verdi Türk pediatri derneği mi ne bi orda 3 doz
Bende bir iki yerde o dediğin tabloyu görmüştüm sanırım yanlış bu diye dikkate almamışım demekki Osman Gönülalanın 7. Aydan sonra yaptırın bağışıklık için diyordu sanırım o videoyu izlemiştim dediğin o dimi? Eee nolcak şimdi Türk pediatri derneğini baz alıyor çoğu doktor o zaman

Vallahaa dudağını indirsem bitanesi anında gözüküyo ikincisi patlamaya yer arıyo oda ele geliyo ama büyüdükçe ağrı yapıyor sanirım çokkötü bu durum
Allah yardım etsin minnoşa çok üzülüyorum bebeklerin herhangi bir sebepten acı çekmelerine Ayaklarına taş değmesin kuzuların

Reactions: Jou
Jou eskiler pırasa, yeşil soğan verirmiş bebektin eline ama dediğin gibi dikkat etmek gerekiyor. Anne sütü dondurmayı bende gördüm hatta şey yapanda var temiz ağız mendilini dondurucuya atıyorlar bebeğin dişi için onu kullanıyorlar. Geçenlerde danışman ebemi gördüm oda salatalık ver dedi gerçi mevsimi değil ama salatalığın rahatlatıcı etkisi var demişti bana

Allah yardım etsin minnoşa çok üzülüyorum bebeklerin herhangi bir sebepten acı çekmelerine Ayaklarına taş değmesin kuzuların
Evettt yaa büyümek bile ağrı oluyo amiin kuzum benimm
AAyyy pırasa ve sogan ağzını kokuturr hiç istemem benim ısırır kopartır atar aşşağayaa nimet bunlar blw bile yapmıyorum sonuçta nimet şeyler yanii bana çok saçma geliyo biz öylemi oğrendik genede çatal kaşık tutmayıda öğrendik yani
Şu emziğe ben su geçirip buzluğa atcam öyle vercem ağzına

Kizlar ise geldim ruh halim karisik

Kuzumm şimdi okudum yazdıklarını. İçimde hissettim sıkıntını. Seninle daha önce de konuşmuştuk benim annem de doğru düzgün vakit geçiremedi bebeğimle, nisan sonu iznim bitecek ve en korktuğum şey de bu Güneş de benim oğlum gibi sana çok düşkün, yumuşak bir geçiş olmadan çok zor. Annen de ağlayınca çocuk iyice gerilmiştir. Tepkisi nasıl oldu seni görünce? Uyuyor mu şimdi,

Anladım kuzum mecbur kalınca ne yapıcaksın tabi.. Annene de alışkın değil onun kokusunu bilmiyor ya çok normal.. Abisi olsa yanında belki bir tık daha rahat hissederdi kendini.. Ama alıştırma önemli kuzu kimle kalıcak kim bakacaksa kesin onunla sizin yanınızda vakit geçirmesi lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…