2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bizde durumlar aynı işte yine bi mama reddi yaşadık hemen doktorun verdiği şurubu verdim düzeldi. 4.diş göründü bugün bu sefer kolay çıktı üst dişimiz. Sen nasılsın
Maşallah kızlar hızlı çıktı
Bizde daha bir diş bile yok,büyük oğlum 16aylikken çıkardığı için garipsemiyorum

İnsan sudan çıkmış balığa dönüyor uzun zaman sonra iş başı yapınca ee tabi miniginde hep aklında ama kuzum hiç dert edinme kendini üzme ne güzel ayaklarinin uzerinde duruyorsun calisiyorsun manevi olarak nasil bebislerimize faydamiz dokunsun istiyoruz maddi olarakta öyle her istedigini her ihtiyacini karsiliycaksin kuzunun bende isi gucu bıraktım eve kapandim eşim izin verse bende calisirim inan ki ortalik cok fena gelecegi öngöremiyorum

çok sağol kuzum onlar için her düşüncemiz
kesinlikle öyle bambaşka bir dünyaya düşmüş gibi hissediyorum
bebişini biraz büyütünce belki onaylar hem sana da iyi gelir
herşey gönlümüzce olur umarım

kuzucuk arkadaşlar derdi işe gelince dinleniyoruz derlerdi anneme biran önce alışsa mutlu olduğunu görsem içim rahat edecek kadında gelemedi ki iletişimi olmadı hiç

Evet kaçırıyorum maalesef hapşurduğumda falan.. bir türlü düzelmedi sanmıyorum artık düzeleceğinide

canım ilk doğumum benimde normaldi 6 sene evvel uzun bir süre çektim öksürük ve hapşurmada
onun için egzersizler varmış onu yapman gerek demişti doktor tut bırak gibi
2. hamileliğimde de öksürme başladı öyle böyle değil ve tekrar bu süreci yaşadım psikolojim bozulmuştu zor zamanlar
Jou

Inşallah canim

Dreamgirls gel bacım gel bizim doktorun verdiği tabloya göre bexsero 3 doz gözüküyor 5.ayda başladığım için. Ama 6 aydan önce başlanırsa 4 dozmuş. Geçen Osman Gönülalan da paylaşmıştı da önemsememiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…