2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Cok ilginçtir ki benim ki kız bebis kuzum da ben de onu anlamiom yanı ayrı bi hassasiyet olması gerek yanı neye bakion bu ilginç

Merhaba arkadaslar,
Sizlere bir konuda danışmak istiyorum. Duzeltilmis 6 bucuk aylik ikizlerim var. Gelisimleri duzeltilmis zamana göre hesaplaniyor, aslinda haziran ortasında dogmus olmaları gerekiyordu. Bu nedenle sizlere danismam xok dogru olacak. Ikizlerden biri donmuyor, digeri evde yuvarlaniyor. Hala daha desteksiz oturamiyorlar. Dönmeyen bebegim yuz ustu bırakınca yerde sürünmeye calisiyor, fakat byuz ustu durmaktan nefret ediyor. Donmemesi canımı çok sıkıyor. Ayaklarini havaya kaldiriyor, agzina sokuyor vs. Ama donmuyor, bir kac defa sırt üstünden yuzustume dondu ama daha da dönmedi. Desteksiz zaten oturamiyorlar
.

5 ayllikken cocuk norolojiye goturdum sorun görmediler, ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Benim durumumda olan varsa yardımcı olur musunuz

Merhaba,
Benm bebeğim bir iki haftadır dönmeye başladı. Günde toplasam 3-4 kere dönüyor şimdi. Ama gayet hareketli be doktorumuz çok da normal olduğunu söyledi. Desteksiz de oturamıyor hala bu da çok normal 7-8 aylık olunca desteksiz oturtabiliyor çoğu bebek. Hiç dert etmeyin ne güzel ikiz bebekleriniz var ben de çok istemiştim sağlıkla büyütmeniz dileğiyle.

Kızlarım benim kızı uyuttum ama kafama bisi takıldı. Elleri ayakları sıcacık ama göğsü soguk ya anlamadım üsüyo mu bu cocuk. Göğüs enseye bakılıyor normalde ama elleri ayakları sıcak. Ne yapayım simd

Birde elim zaten temizciler var. Banyo yaptım geldim diyen var. Ya bir el yıkamak bu kadar zor olmamalı, sanki canını istiyoruz Ben de hareketlerimle belli ediyorum. Adamın torunu var gidip onu sevmiyor benim bebeğimin lafını yapıyor çok garip..

Bende ayni fikirdeyim cok havasiz kaliyor cocuk terliyor yuzude buz gibi oluyor bu sefer ben tulum diktirdim anneme atayim sizede cok guzel oldu hem sicacik hemde hava aliyor iyi oluyor
Ayyyyy çok güzel maşallah maşallah ellerine sağlık anneciğinin Anneme gösterdim ölçülerini soruyor O astronotlarla olacak gibi değil gerçekten..

Kuzum kilosu gayet iyi bebişinin maşallah.. Bence emzirmeye devam et.. bir önceki ay kilosu ile şimdiki arasında fark illaki vardır.

İstediği olmazsa çığlığı basıyor bizimki ama istediği bazen ne onu anlayamıyorum. Müzik açsan dikkati dağılır belki denemediysen bir dene olmadı.

Ayyyyy niye peki? Nasıl bir mantıkla bunu yapmanı tembihliyor ki? Açıklaması neymiş?

Umarim benim bebegim de donmeye baslar. Cok tesekkur ederim cevabınız için.

İnsanlarda gerçekten akıl fikir yok. Koskoca insanlar ya bildiklerini okumaktan geri kalsalar olmuyor sanki.. Küçüklük bebelerin akıllarına neler işliyorlar

Nasıl yani kimden bahsedion kuzum kim yapıyo senin bebişin lafını ya. Hani bi de sevgi illa dokunmak öpmek fln olmamalı ya . Karşıdan da sevilebilir bebek bunu hisseder zaten.
Cidden banyo yapıp geldim diyen mi yuh diyorum artık. Gir abi bi su değsin eline dimi yanı içimiz öyle rahat edecek yanı.

Cook sagol kuzum bakalım.yarin kizcem bensiz ben onsuz ne yapacağız
Ellede yapıyorum ama dediğin gb yorucu.oluyor

Benim kızım da 7 aylık oldu. Daha 1 haftadır sağına dönüyor sola hala dönemiyor. Bugün yavaş yavaş döner gibi oldu. Bence normal çocuktan çocuğa değişiyor

Evet üşüyor. El ayak önemli değil. Çok mu soğuk göğsü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…