2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
AYnen canim atayim tabi

Eklentiler

• 20230101_223604.jpg
    145,1 KB · Görüntüleme: 23
  • 20230101_223629.jpg
    98,6 KB · Görüntüleme: 23
  • 20230101_223636.jpg
    119,8 KB · Görüntüleme: 23
  • 20230101_223658.jpg
    94,3 KB · Görüntüleme: 26
  • 20230101_223716.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 27
  • 20230101_223724.jpg
    137,5 KB · Görüntüleme: 23
Ya iste kuzum hayat da durmayacak sonuçta çıkcaz etcez. Ama gözüm korktu ya. Normalde arabada da uyurdu iyice bebek arabasında da uyurdu . Ama niyeyse olmadı bu sefer ya

Öle kuzum tabiki fedakarlık yapıyoruz ama bazı noktalarda mecburuz
Bizde akşam çıktık AVM gittik cuma gitmjstik ayakkabı olmadı kocaya
Degistirdik

Ya aslında Mickey mouse iki oglusuna bi de anneye düşünüyorum ama iste sepet de göndercem sonra bana baya tuzlu olacak .
Var mi kazak sereyim indirim fln bildiğiniz

Tabi canım baya tuzlu olur. Trendyolda falan güzel indirimler var orada bakabilirsin

Elektrikli kuzu emdiği için net kestiremiyorum ama 60 birinden çıkıyor
Zor ya
Canım birinden makineyle 60 çıkması gayet iyi hatta ortalamanın üzeri ben diyiiim sana makineden sonra elinle sağlarsan 20-30 da elinle çıkar. En etkilisi elle sağım aslında ama yoruyor tabi. Zaten sen şimdi bir iki günü halledersen sonrası zaten düzene girer. Hiç stres yapma sütünün de masallahi var

Ben şimdiden altını değiştirirken kimsenin bakamayacağı şekilde yapıyorum deli mi ne millet yani
Ayrı odaya geçiyorum canım degistirirken pat diye odaya giriyorlar
İlk doğum yaptığım gün kv kaşla göz arası gidip bebeğin bezini açıp baktı birde eşimi çağırıyor gel sende bak diye Nasıl bir zihniyetsin sen akılları fikirleri başka şeylerde..
Aa aaa o da ayrı bi modelmiş yaa
Yaa bak evet bn bundan da çok rahatsızım kuzum İnan aklım almıyo. Çok ilginç neye bakıyorsun dimi. Bizim bi de severken fln açıyorlar ya off hiç hoşlanmadığım şeyler
Değişikler ya. Sizin erkek bebe miydi? Erkek bebeklere karşı bazi insanlarda hanimiş nerdeymiş pipisi durumları oluyor bazı insanlarda

Kız bunlarda bir şey mi? Benim kv beni tembihliyor pipisiyle oyna arada diye hadi bebis sünnetli yapismasin diye oynuyorum da büyükleride yapcakmisiz
Benim ortancayada demişler oynarken gördüm dedem dedi diyor. Uyardım güzelce oğlumu öyle olmaz diye. Kac yaşına gelmişler laftanda anlamıyorlar kendi bildikleri doğru hep

Öle kuzum tabiki fedakarlık yapıyoruz ama bazı noktalarda mecburuz
Bizde akşam çıktık AVM gittik cuma gitmjstik ayakkabı olmadı kocaya
Degistirdik
Ya kocislerle çıkınca rahat oluyo kuzum onlar yardımcı oluyo ama iste tek çıkmak zor olacak galiba artık bi sure ya . Ya da bnm kıza nazar mi ettiler bilmiom ki ya off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…