2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar yaaa arkadaşımın doğum günü farklı sehirlerdeyiz ama hep hediyelesiriz göndeririz fln. Cuma günü de doğum yapacak hatta ama doğumdan sonra ayrı bebek sepeti göndercem zaten ama doğum günü icin ne alabilirim ya

Olabilir hemencik terliyor bebişler.. Hele o astronot mont çok kalın ve kalıp gibi ya dışarı çıkarken zorluk çektiriyor bize.. Memnun olan var mı? Bunun haricinde ne giydirebiliriz acaba dışarıda
Bende ayni fikirdeyim cok havasiz kaliyor cocuk terliyor yuzude buz gibi oluyor bu sefer ben tulum diktirdim anneme atayim sizede cok guzel oldu hem sicacik hemde hava aliyor iyi oluyor

Eklentiler

• Screenshot_20230101_175120_Gallery.jpg
    111,5 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20230101_175114_Gallery.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 42
Kizlar ben mama alicam geceleri vermek icin sma ve aptamil kullandim daha once ama oğlan pek sevmedi hep kustu tavsiye edebilceginiz bi marka varmi bana ? sweetgirlcandy kuzum sen epey mama denemistin hangisi daha iyi geldi kuzuya

Triko kazak yada sweet alabilirsin

Kizlar ben mama alicam geceleri vermek icin sma ve aptamil kullandim daha once ama oğlan pek sevmedi hep kustu tavsiye edebilceginiz bi marka varmi bana ? sweetgirlcandy kuzum sen epey mama denemistin hangisi daha iyi geldi kuzuya

Ben en son bebelac aldım bir sıkıntı yaşamadım güzeldi

Triko kazak yada sweet alabilirsin
VAlla bana dogum oncesi gecelik pijama takimi alan olsaydi havalara ucardim inanki okadar lazim oluyorki inan 4 takim aldim ama kanamam cok oldu dependler bile yetmedi dikisler var diye baska birseyde giyemedim surekli makina calisti esim gitti 3 pijama alti daha aldi horu gecer yaner sen en iyisini bilirsin tabiki ama ben olsam kırmızı veya beyaz bi takim alir icine taç koyar yollardim

Baby goat kullandık biz başta keçi sütlü bence hiç alma içmez kokuyor sonra bebelac gold aldım yaramadı. Şimdi sma optipro kullanıyoruz kuzu. Sma nin comfort olanı da var o da gaz vs yapmıyormuş

Baby goat kullandık biz başta keçi sütlü bence hiç alma içmez kokuyor sonra bebelac gold aldım yaramadı. Şimdi sma optipro kullanıyoruz kuzu. Sma nin comfort olanı da var o da gaz vs yapmıyormuş
Sma optiproyu ilk dogdugunda ebe tavsiye etti guzel ictik sonra kabizlik olunca aptamil comfort kulladik oda yaramadi gaz yapti aksine sonra covid olduk doktor mama verme 24 saat gerekirse emzir tek ilacin o dedi bende ozaman kestim mamayi sma denesem mi tekrar bilemedim ama hipple bebelacda iyi diyorlar azicikta kilo alsin istiyorum suan 8.750 az gibi geliyor bana

Doğduğunda kaç kiloydu. 8.750 ye az diyorsan ben ne yapayım bize hastane de hipp verdiler sonra biz evolvia aldık ama aşırı kabız etti onu demeyi unutmuşum bak. Sma da bize tam tersi daha cıvık yaptırdı kakayı. Yeğenimi kabız etmişti. Yerinde olsam doyuyorsa mama vermem

Sorma jou murpyunnn ne hale geldi :))
daha aldi horu gecer yaner sen en iyisini bilirsin tabiki ama ben olsam kırmızı veya beyaz bi takim alir icine taç koyar yollardim

Ben diyecektim onu aslında Bencede o en güzeli belki öyle düşünmezsin dedim eheh

Kuzum doyurmuyor iste yeterli olmuyor gece 45 50 dk bir uyanip emiyor en azindan sadece gece biraz tok tutsun beslesin istiyorum kiz kilosuna ebe dedi az almis diye ondan oyle dedim 3.500 kiloydu dogdugunda gunduzleri ek gida veriyorum sureklide emziriyorum ama göğüslerim dolgun degil zaten tek meme emiyor oda artik sismiyor az yani farkindayim

kızlar yaa. benim oğluş özellikle akşamları aşırı çığlık atmaya başladı. kucağa alsak susmuyor, oyun oynasak, emzirsem, uyutsam hiçbirinde susmuyor. bikaç gündür böyle. var mı sizde de böyle değişiklikler. kafa kalmadı valla bende.

Sorma jou murpyunnn ne hale geldi :))

Ben diyecektim onu aslında Bencede o en güzeli belki öyle düşünmezsin dedim eheh
Annemde öyledir ve hala kaçırır ama bu normal doğum yapanlar için oluyo sen sezaryenlisin niye oyle oldun hatta
Zekta1 normal doğum etti kaçırıyodu kız acaba hala devammı

Kızlar sizler icin ne buldumm

Bişi dicem 7. Ay ve hep püre hala beybi o kısmı olmamış bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…