2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Durum şeklinde olmaz bacım yanlış bir deneyim olmuş:)
Heryer yapamiyor zaten ist gelde ben seni bi mekan var oraya goturim orada ye bayılırsın
Durum şeklinde olmaz bacım yanlış bir deneyim olmuş:)
Heryer yapamiyor zaten ist gelde ben seni bi mekan var oraya goturim orada ye bayılırsın :)
ayyy kuzummm sağ olasın walla nasip olur kü bilmem ama düşünmen bile yeter
Cidden dürumu iğrenç oluyo ya . Nefret etmek isteyenler onu denemeli

Evet ya menenjit dediğin gibi ilk lerin bebekliğinde yaygın değildi. Özellikle bu Suriye den göç artınca bu asiya daha çok önem verilmeye başlandı.
Rota yaptırmadın mi kuzum sen

Ya kuzum iste bekleme taraftarı değilim aslinda ama bizim de dr 1yas demişti bu ayda gitmedik ya bi uzaklaştık durumdan.
Bazen de kızıyorum sırf ticaret olmuş bu isler ya

Aynen He kuzum millet bakmaya utanmıyor da biz çocuğu emzirmeye utaniox resmen o hale geldik
Evet dediğin gibi emziriyorsan ortalık malı gibi herkes bakar aman bişe olmaz fln modunda millet .

Kizlar siz zibinlari uzun kollu giydiriyor musunuz cok soğuklarda oglanda kullanıyordum diye hatırlıyorum ne diyorsunuz
Boncuk000 sweetgirlcandy @Jou @Dreamgirls ve diğer kizceler:)
Kuzum yeni bakabildim kusura bakma .
Bn dün dışarı çıkarken ilk kez artık uzun kol zıbın giydirdim kuzum. Çünkü artık soğudu hava üşürler . Mont fln olur ama gittiğin yerde onu çıkarınca yine de içi sıcak kalsın fikrindeyim.

Kizlar siz zibinlari uzun kollu giydiriyor musunuz cok soğuklarda oglanda kullanıyordum diye hatırlıyorum ne diyorsunuz
Boncuk000 sweetgirlcandy @Jou @Dreamgirls ve diğer kizceler:)
Dün ark larla avm ye gittik gündüz . Bnm kız hiç durmadı uyku saatiydi ve ağla ağla en son mescit e girip ayağımda salladım uyudu kızdım kendime ne ısın var dedim ya .
Akşam da kayınvalideyi yemekte kalabalıktık fln yine durmadı . Ya sakinliğe alıştı istemiyo yabancı ve kalabalığı . Saat 10 da kalktık eve geldik akşam

Aynen He kuzum millet bakmaya utanmıyor da biz çocuğu emzirmeye utaniox resmen o hale geldik
Evet dediğin gibi emziriyorsan ortalık malı gibi herkes bakar aman bişe olmaz fln modunda millet .
Aynen canım ya ne merak var millette. Ben kızımın altını fln da degistirirken gelip inceliyor kadinlar. Hadi şimdi kizimin akli ermiyor ama bi kaç ay sonra mahremiyet olayini kavrayabilmesi için uyarıcam mecbur. Memeye, altı degistirilen bebeye vs niye bakarsın ki?

Hemen sole kuzu ablamda.kulaklkm almış 2 kere çekmişler
Gitmiş solemks biz değil.banka çekmiş demis orayı arayın demis bankada bizlik değil.onlar çekmiş demis.kiz bir sürü uğraştı
Yaaa inşallah öyle bir şey olmaz. Çünkü denediler onlar çekmeye çekilmedi deyip bi daha çekti slip de çıkmadı hani

Ben şimdiden altını değiştirirken kimsenin bakamayacağı şekilde yapıyorum deli mi ne millet yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…