2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay maşallah ne güzel ya

Kahvemi aldım geldim

Kızlar doğal gaz faturam gelmiş 3+1 800 tl. En fazla getirdigim ayar 45. Ortalama 40da yaniyor. Sizde nedir durumlar? Bgn itibariyle 50 ye getirmem lazim sogudu havalar hepten.
Yeni evde ne kadar gelecek çok merak ediyorum 38-40 da yakıyoruz bizde resmen şaşkınız. Senelerdir 50-60 da yakıp ısınmıyorduk

Ahh kuzum midesi alışamadı demekki şimdi düzelmesine sevindim. Bende içine biraz su katıp verdim.

Çatalla ezdim, sonra birazda yediği kaşıkla ezdim birazda su koyup verdim. Zaten çok az verebildim 1 çay kaşığı belki.. Sevmedi ilk defa olduğu için
Ayyy yaa daha geçmemiş demekki besin alerjisi, mecbur tekrar kesmen gerekecek dimi

Ooooy afiyet olsun bizim kiz memede uyursa dağınıklığı.toplayuop kahve istiyorum bende canooo
Sagol tatlım. Tek lüksümüz kahve zaten
Yok yaa anlatamazsın. Ben eşime şimdi bile abur cubur alma alınca yiyorum, saglıksız şeyleri eve sokmamak lazım sagligimizi olumsuz etkiliyor dedikce alip alip geliyor. Bi gün kulağına yaklaşıp çığlık atıcam alma dedim sanaaaaa diye belki o zaman kulağına girer
Sağol guzum. Öyle aç kapa yapınca daha çok fatura gelir diye bi efsane var, doğrumu bilinmez Ben de geceleri sicak oluyo diye ayar düşürmesi yapıyorum
Yeni evde ne kadar gelecek çok merak ediyorum 38-40 da yakıyoruz bizde resmen şaşkınız. Senelerdir 50-60 da yakıp ısınmıyorduk
Eski ev çok büyüktüyse ya da yalıtımı fln da yoktuysa ondan da kaynakli olabilir canım. Bu sene ısınırsınız inşallah ya. Alt kat üst kat doluysa ya da boşsa o da çok etki ediyor.

Oyy canım allah kolaylık versin kesin açken yapıyo benimki doyamıyo bu ara çok aglıyo veriyorum susuyo

Ayy yokk ya yalanmış o denedik biz bikere oyle olmadı aksine daha az geldii siniye kadar yakmış olsaydık esim dün hesapladı bin e yaklaşmıştık dedi şiniden daha 1 haftası bitmeden yanii

Çok haklısın valla büyüklerle zor anca hep kendin bakman lazım ki bazı şeyler otursun. Benim kendi annem bile beni dinlemiyor çoğu zaman

Eski ev aşırı büyük, altı boş, yalıtımı yok, etrafı açık bi binaydı çok şükür alt üst dolu yalıtım da varmış sanırım baya sıcak oluyor

Yok beee cokkolayy ilkbaşlarda hep ağladı şimdi alıştı yapsa da rahaatlasam kafasında sümük çıktımı rahatlıyo burnu
İlk zamanlar tıkanıyor muydu? Ondan korkuyorum biraz.. Ankaradaki doktor ayakta paketli 5 ml fizyolojiklerden yapmıştı. Kızardı böyle anam dedim ben yapamam.

Reactions: Jou
İlk zamanlar tıkanıyor muydu? Ondan korkuyorum biraz.. Ankaradaki doktor ayakta paketli 5 ml fizyolojiklerden yapmıştı. Kızardı böyle anam dedim ben yapamam.
Evett biraz burnu kızarıyo ama geçiyo o an
Tıkanıyodu belliydi simdi hırlıyo var gene şırınga bitti esim gelirken alcak aksama yaparım tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…