2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende pusetle geziyorum evin icinde ama maksimum durduğu 15dk.Kızımda da engellemeye çalıştım ekranı şu an pek dikkatini çekmiyor.Bazen baksa iyi olurdu dediğim oluyor diğerini kucağıma alınc bebek gibi ağlayarak gelip kucak diyorAyrıca evde dökmediği cekmece dolap yok

Kuzum inan baktirmiyorum kendim izliyorum cizgi film hic acmiyorum ama arada gozu kayiyor oraya telefonu cok sık kullaniyoruz ona korkuyorun

Reactions: Jou
Ben ahsen odadaysa hiç açmıyorum tv yi yoksa direkt ona bakıyor. Görüntülü konuşma zarar vermiyormuş. Ama tv telefon yok. 2 3 günde bir arı vız vızı seviyor ona baktırıyorum sadece 1 kere
Bende odamizi degistiricem ya olmiycak boyle ister istemez tv aciliyor babasi surekli izliyor cunku

Tesekkur ederim canim bende deniycem bunlari

Muzurlar yaa. Ben de kızımı gazını çıkartmak icin omzuna ters alinca arkada koltuk arkasinda ne varsa yerlere saçıyo anında ne ara kolun oralara kadar uzadı, ne ara gördün de devirdin yani. Çok fenalar yaa bi kaç aya evdeki tüm eşyaları kaldırırım ben, koltuk halı sehpa takılırız

Geçen arkadaşlar bize bebek görmesine geldiler. Onlarında iki yaşında kızları var. Annesi televiyondan 10 dklik egitici ona gore bi cizgi film aciyomus on dk sonra film bitince kiz kendisi tvyi kapatiyomuş bittiiii diyip pasta getirmişler pasta kestik yiyoruzz. Annesi diyo ki benim kızım pastanın cikolatanin tadini bilmez, ben cantamda onun icin sekerlemeler tasiyorum yalnizca ondan veriyorum diyo. Ama ben cok severim hep yerim cikolata diyor, iki tabak da pasta yedi kadın onlar gelmeden evvel evdeki tüm kirilicak esyalarimi da toplamistim ama bosuna toplamisim. Cocuk geldi kizimin oyun halısı oyuncaklariyla oynadı uslu uslu, ne bi ingaa ne bi lafa söze karışma ne bi başka şey büyük insan gibi oturdu çocuk. Dedim nasıl böyle oldu bu çocuk? Bu kadar disiplini kabul etmez çunku bu yastaki bi bebek. Biz hep konusuruz, anlatiriz bu boyle bu soyle diye dedi. Dedim yok anlatmakla olmaz başka bir şey var bu işin içinde. Siz anane, babane, dede ile çok gorüşmüyorsunuz sanırım dedim. Hakketten de öyleymiş yoksa mumkunati yok yani brn bizimkilere diyecem ki cikolata vermeyin yasak onlar da vermeyecekler, şımartmayın diyecem şimartmayacaklar, istedigini yapmayın diyecem yapmayacaklar öyle bir dünya yok yani. Buyukler olmadan böyle egitmesi kolay tabi diyesim geldi

Bende severim kuzu amanniyi yapmışsın saa inanıyorum başaracaksın:)
Bizimki bugün 10 a kadar uyudu ama.sudekli salladım azcık kafa.dinlendim
Kahvaltı.yapfik mizizlandi yatırdım tekrar

Kahvemi aldım geldim

Kızlar doğal gaz faturam gelmiş 3+1 800 tl. En fazla getirdigim ayar 45. Ortalama 40da yaniyor. Sizde nedir durumlar? Bgn itibariyle 50 ye getirmem lazim sogudu havalar hepten.

Canım geçen ayn850 ödedik en fazla 45 bizdede ama bu ay daha fazla gelir 55 lerde yandığı oldu
Bizde montalama yok isi durmuyor icerdenya

Kahvemi aldım geldim

Kızlar doğal gaz faturam gelmiş 3+1 800 tl. En fazla getirdigim ayar 45. Ortalama 40da yaniyor. Sizde nedir durumlar? Bgn itibariyle 50 ye getirmem lazim sogudu havalar hepten.

Ooooy afiyet olsun bizim kiz memede uyursa dağınıklığı.toplayuop kahve istiyorum bende canooo

Kesinlikle katılıyorum ben cocugum çikolata almadım bu minnak lar varya bir ısırmalık
Abow.bizimjiler bi geliyor Ülker çikolatalı gofret le tobe yarabbi yaaa yesin cocuk ne olacak ki
Kocamda çikolata canavarı oda eve alırdı bakıcı teyzede ağladıkça ver kızım durmadi
Dedim.bi daha abur cbur almıyorsun hepsini bitirmiş
Sonuç ağzında 5 dolgu 4 kanal var

Kahvemi aldım geldim

Afiyet olsun canım bizim henüz gelmedi daha amaa 850 civarı gelir gibi 40da yanıyo hep hiç 45 etmedik
ben vallahaa sabah 7 de kapatıyorum akşam 10da açıyorum buaralarr ev zaten 21 22 derece arası kızım için en ideal

Ya tv derken akasama kadar onune koyarsan tabi zararlı bide tel benimde hep elimde ister istemez ama pekte bakmıyo vuruyo

Canim ilk bebegimde tv asla açmadım telde vermedim 2 yaşına kadar zatenn tv kültürüm yok
Gorumcem ses olsun diye bile açar tv
Gecen konuşuyorduk haklıda
Benim.oglum görmediği için daha dikkatli.bizle bağlantıyı kesti
Ama gorumcemin kizi o kadar alışmış ki tv bakmıyor bile
Kızımda tel akşamları açık oğlu çizgi film izliyor kizda bi gox bakıp oyunlara devam ediyor
Cok dikkatli izliyorsa baktırma tabi ama bilemedim ki 1mrw

Vallahaa ben hep tv karşısınd aoturuyorum hiç bakmıyo bile oyun oynuyo baksada bi bakıyo geçiyo o yanii hep sürekli bakarsa hep izlerse tabii otizm olur yanii

Guneş nasıll bence kuzu hem uykusuz hemde doymuyodur başladınmı gıdaya sabah bi aglaktı meğer acıkmış verdim havuc püreyii bi yedi yatti aşşağaya berabee uyumuşuz gitmisizz

Kuzum simdi uyudu sabah 10 a kadar uyudu 9ndan itibaren salladım gözleri.kapali ağlıyordu uykusu vardır diye dev ettim çok emmiyor kuzu ya verdiklerimiz çok yemiyor dun coknguzel sebze çorbası yaptım 10.kasik aldı almadi salçası yağı lezzetliyri bugun muhallebi yapcsm.muzlu pekmezi
Sende dinlenmissindir ne güzel
Pijamalarımı.bile çıkarmadım bi öğün daha sut sagicam bakalım inş oturur surec

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…