2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Ay vallaha benimde karnabahar duruyor
Gecen haftadan çamaşırlar katlanacak ütü benide beklio uykum var kiz derinn uyumuyor 4 sene daha sorun sonra rahatız dayan bacim

Dreamgirls Merhaba kızlar www.ayseoner.com ek gıda ile ilgili nasıl arttırmanız gerektiğini gün gün ölçüleriyle güzelce açıklayan bir diyetisyen.

Geçmiş olsun canım salgından sizde mi nasibinizi aldınız
Sağ ol kuzum
Toplam 5 kutu antibiyotik içtiler arka arkaya inanabiliyor musun bir kutu da yetmiyor artık birine , nasıl bir virüsse ateş hiç düşmedi 1 hafta gece gündüz ateşli gecirdiler. Şimdi daha iyiyiz şükür inşallah tekrarlamaz

Canımin içi nerelerdesin yavvv ooyyyy özlendinnn amaannnyaa vallaha busaat olmus daha yeni sakinleşti sabah beri cok ağlaktı napıcağımı şaşırdım kuzum

Canımin içi nerelerdesin yavvv ooyyyy özlendinnn amaannnyaa vallaha busaat olmus daha yeni sakinleşti sabah beri cok ağlaktı napıcağımı şaşırdım kuzum
Bende sizi özledim bebegimm
Allah kolaylık versin canım öyle olunca zaman hiç geçmiyor dimi
Neyse ki sakinleştirmişsin güzel anne
Yeni diş mi geliyor ki

Reactions: Jou
Bende sizi özledim bebegimm
Allah kolaylık versin canım öyle olunca zaman hiç geçmiyor dimi
Neyse ki sakinleştirmişsin güzel anne
Yeni diş mi geliyor ki
Dişi çiktı cano
Maaleseff bizde sifayı kapmıştık kızıma 5gundur ilac veriyoduk bugün bıraktırdık dr a gitcektik olmadı 5 gün sonra bırakın gelin demişti olmadı
Ilacı bırakınca şaşırdı herhalde

Çok geçmiş olsun canım ya. Antibiyotik mi veriyorsun? Çok mizmizsa ağrısı da olabilir hastalıktan dolayı. Calpol verdin mi

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…