2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kuzum baslama olayını erteleyemez misin biraz daha hani izin fln rapor ne bileyim nasıl oluyorsa. Baksana düzene sokamadik daha ne ek gıda ne uyku.
Bn var ya hiç öze bişe hazırlamadım daha . Olmuyo ya dediğin gibi uykuda bile tetikteyim yanı . Yaşlandım mi naptım bn ya ilk çocukta bi hevesler hazırlıklar ayyy bunda da aşırı bi salmışlik var üstümde ya

Kızlar ya yeşil kabakla başlayacağım ama kabuğunu soymak gerekiyor mu birde ezerken içine su katıcakmıyız
Soy bence canım. Biz de dün itibariyle yoğurtla başladık. Hergün bir hafta boyunca sadece bir çay kaşığı yogurt 7. Gün yrm çay bardağı. Sonraki hafta bir hafta patates sonraki hafta havuç son hafta meyve... kaç kaşık vereceksin doktor bir şey söyledi mi?

Anam 1 hafta mı biz 3 güne uzun diyorduk sizinki de maşallah

Ayıklamaa kes onlari koy suya sirke dök gider çamurları süzgeçle 5 6 defa yıka tamam yanii
Ay kestimde kuzu sadece kafaları sonra tek tek doğramakla urastim kafa bırakmadı güneş durmadi yeni ocağa koydum sönsün de güneşi uyutuyorum simdi baya mizmizlndi

Reactions: Jou

Ya yok kuzu sıkıştırıyorlar bende ancak 2 gun gelirim dedim 2 gün nasıl olacak yakın bir yerde değil ki
Iste bir öğün muhallebi bi öğün corba fln
Bi ara çok iyi gidiyorduk şu 2 gündür çamaşırlar çocukları yıka ödevler Market haftalık temizlik
Ilkinde bende öyleydim brokoli çorbası fln daha kıza brokoli almadım Ay yaşlandık bide 2 cochk olunca zor yani aksam kiz kucamda oğlanı kovalıyoruz onlarda.oyun cocugu

Allah kolaylık versin kuzum ya dur bakalım belki ise başlayınca ogurur iyice senin düzen her konuda
Walla dediğin gibi 2tane olunca iş güç bi de haftasonu hiç bitmiyo artık .
Karnabahar yemeği yapcam dedim o sırada kız uyandı altını kapattım ayağıma koydum tekrar . Uyumak istiom uyuyamıom . Salonda bebeğin çamaşırlar ütü bekliyo

Soydum kuzum. Yok nasıl arttıracağımı söylemedi tam çay bardağı kadar olacak sonraki zamanlar tarzı bir şey dedi. Telefonda söyledi geçti muayenede konuşmadı zaten. 3 gün kuralı ile sebzeden başladım bakalım. Bebek kaşığı ile sanırım 1 çay kaşığı kadar vermeye çalıştım. Su ne kadar verdin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…