2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evett yaaa herseye dalmaya başladı bu ara yemek yerken masaya gelmek istiyo alıyorum hepsine tektek dalıyo çok fena bisi oldu bu

Bizde sofradayken bi ağlıyor bi bağırıyor höö diye ses çıkarıyordu şükür bitti demiştim tekrar aynını yapıyor

Reactions: Jou

Kuzum.benimde aklıma gelmezdi sıkma canını
Bir kaç.gun bekle başka belirtisi olmasın yeter

Kanma bacımmm boşver sen kulak asma Evet koysan kolay olur ama imkanın varsa bebişin zorluğu yoksa bence alma yürüteç..

Evet evet hiç kızarıklık yok sadece bugün çıkmış bi sivilce gibi o var diğerlerinde yok. Bayadır kremini falan sürmüyordum nemlendirirdim normalde. Yediği bişeyden mi oldu acaba ya ama sadece kolda var
Kuzum cildir kurumuş da olabilir. Nemlendir eğer geçmezse o zmn yendiği veya senin yediğim bişe dendir

Kolay gelmiştir umarım kuzu
Yok vallahi aynı hala uykuya direniyor abisini bizi bırakmak istemiyor gündüz bu kadar değil ama gece uykusuna inanılmaz direniyor tobe ya 2 gündür çok fena
Gözleri iyice açıldı bu cadıların bakalım bugün ev sakinken nasıl olacak . Takip et bakalım abi yok baba yok devam mi direnmeye

Bizimjide gözler kapalı ağlıyor 6 dan beri en son kaldırdım 7.45 de
Zaten saat başı kalktım gece
Off geceleri biz de fenayız ya sabah da sinirliydim o yüzden . Bazen hiç çekilmez oluyorum farkındayım ama dinlenemeyince agresif oluyorum.
Ya bi de bişe yemiyo ya cidden ek gıda ya başladık bile diyemiyorum . Bişe hazirlayamiom ki durmuyo zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…