2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yani bide hamilelikte aşı üzerine net bilgiler de yok o yüzden vurulmamak en mantıklısı gibi geliyo bana
Ben hiç güvenmiyorum aşıya hamilelikten önce de onun için olmadım
yokmuş gibi davran bence :) belki hiç olmaz.

ben kokudan çok etkileniyorum. evde sıkı yönetim ilan ettim parfüm deodorant sıkmak vb yasak
Kokuda az az aşırı değil şu an için
ben gebelikten önce olmuştum 2 doz. hamileyken tekrar olmama gerek olmaz heralde. Ama bence doktor görüşüne göre hareket etmek gerek.
Ben hiç olmayacaktım güvenemiyorum aşıya da. Aynen doktor ne diyecek bakalım
Ben 2 doz oldum bitti. Son dozu yaptıktan 2 ay sonra gebe olduğumu öğrendim
Ben olmadım olmayı da düşünmüyorum ama bakalım ya doktor ne der
Geçenlerde bir ebe vefat etmişti. Genç bir kadın. Duygu Ömrüuzun. Haberlerde aşısız diyr lanse edildi. Bizzat tanıyordum ve çift doz aşısı vardı. Ben yaptırmayı düşünmüyorum.
Ciddi miii Bilmiyorum ya ben başından beri güvenmiyorum aşıya. Olmak da istemiyorum açıkçası. Doktor ne der bilemiyorum
Sen iyi olmana bak, hap iyi geliyorsa tabi ki içeceksin.Zaten gebelere özel üretilen bir hap bir zararı olsa doktorlar önermezdi asla, içini ferah tut
Aynen içmeyince kötü oluyorum psikolojim bozuldu resmen
gebelik planlamaya başlamadan oldum canım ben 4 ay sonrada hamile kaldım emzirme döneminde veya hamile iken olmak daha sıkıntılı bence
Ben hiç olmayı düşünmüyorum aslında güvenemiyorum aşıya. Hamilelikte bana çok saçma geliyor bi parol içerken bile düşünüyorsak. Aşı yani
Evet canım gittim kese ile yolk kesesini gördüm şükürler olsun
Hadi gözün aydın
Ben 2. Dozumu temmuzda olmuştum. İlk 3 ay zaten asla önermiyorlar. Çevremdeki hamilelerde de gördüğüm son genelde son 3 ayda yaptırdılar
Normalde 14.haftadan itibaren vuruyorlardı arkadaşım öyle oldu. Dün haberlerdr gördüm hiç bir zararı yok hamileliğin ilk haftalarında da olabilirsiniz diye. Hiç mi hiç güvenmiyorum sürekli fikir değişiyor

Valla bende güvenmiyorum açıkcası ondam vurulmadım

Çok şükür canıım rahatlamışsındır artık
Teşekkür ederim canım evet şükürler olsun
Teşekkür ederim canım 5+5 kese yazabilir misin listeye

Uzun vade yan etkileri bilinmeyen, henüz testleri tamamlanmamış bir şeyi ben de yaptırmam ya. Zamanında çocuk felci aşısı Afrikalı çocuklar üzerinde denendi ve büyüdüklerinde büyük bir kısmının kısır olduğu anlaşıldı. Ben de senin gibi asla güvenmiyorum. Kendimi koruyorum bulaşmasından. Aşılı da aşısız da ölebiliyor. Öleceksem de aşısız ölmeyi yeğliyorum sanırım.

Merhaba canım beni de ekler misin? Yaş 27 ilk gebelik 4+3 bugün keseyi gördük şükür her şey yolunda giderse inşallah tahmini doğum 20 Haziran gösteriyor

Kalp atışı 6+5 canmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…