2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Merhaba arkadaşlar bikaç gündür yazılanları takip ediyorum bi yanda kese kalp atışı duyanlarımızla seviniyorum diğer yanda sıkıntılı durumlarla karşılaşan arkadaşlarla geriliyorum üzülüyorum Allah bu yolda hepimize yardım etsin sağlıkla atlatalım bu süreci inşyarın benim de kontrolüm var betam gergin katladıysa 1900 civarı bişey olması gerek umarım kese gözükür 2. Gebeliğim olmasına rağmen ilkinden daha kaygılıyım hepimizin hakkında hayırlısı olsun umarım güzel haberler görürüz bu sayfada malum durum itibariyle çok etkileniyoruz birbirimizden hormonlar sağolsun

Canım ben yurtdışında yaşıyorum burda devlete gidiyorum çok tatlı bir doktorum var, bana fotoğrafda verdi kan aldı 2 tüp 3 hafta sonra gel dedi birde benim adetim 33-35 günde bir olduğu için daha çok küçük dedi.
Benim doktor direk alttan baktı ama ona güvendiğim için hiç bir şey demedim Fotoğrafda bu

Eklentiler

• 8C0BEE7B-F456-4A0F-9575-5391A78ED776.jpeg
    177,3 KB · Görüntüleme: 58
ay ben İstanbulda yaşıyorum buralardasın zannettim çok özür Ben tekrar özel bir doktora randevu almayı planlıyorum bakalım başka doktor ne söyleyecek. ama iletişimde olalım fikir olur bizim için. benimde 5+6

Yolk ne demek tam olarak? Cahilliğime verin lütfen. Ben 6+0 da kalp atışını duydum. Yolk var mıdır yani?
Yolk kesesi bebekten önce gözükür boyutu bebeğe göre daha çabuk geliştiği için, ilk önce yolk kesesinin gözükmesi boş gebelik olmadığının bir kanıtıdır diyorlar. Bebek 10lu haftalara gelene kadar bazı ihtiyaçlarını sağlıyormuş sonra kayboluyormuş kendi kendine. Bebek varsa yolk da vardır yani

Ay çok teşekkür ederim. Bir an tedirgin oldum doktor yolk falan demedi hiç diye. Bebeğin baş popo ölçüsünü bile verdi doktor. O zaman sorun yok.
Yok Allahın izniyle
Canım 15.000 meselesini anlamadım. Nasıl o kadar yüksek oldu. 5+5 te
Benim de hesaplarıma göre 5+5 de 15.000 den daha fazla olabilir

yaa demeyin öyle kaç haftalık olmuştu sizin
Canım son adet 31 ağustos. 6+1 ama kese var bebek yolk sacı falan yok . Haftaya salı gidicem kanamam falan olmazsa bebek görünmezse kürtaj yada ilaç nasıl bilmiyorum olacağını . Kızımda da 7 haftada görmüştüm yolk ama doktor boş olabilir görünmeliydi dedi. Hayırlısı artık ne diyeyim Rabbim neylerse güzel eyler basınımız boşmuş . Ağla ağla gün boyu perişan oldum

Reactions: kdv
Kızlar basima ilk defa geliyor kahverengi çok az akıntım geliyor ara ara Agrım falan yok ama tedirgin oldum yarın kontrolüm var diye acile gitmedim. Ağrım ve siddetli kanamam olsaydı gidecektim ama sadece çamur gibi renkte hafif bir akıntı. Böyle olan var mı acaba aranızda

Ben de İstanbuldayim genelde hep farkli şehirler bardi Hangi yakadasın canım ilçe ?

Arkadaşlar benim hcg 9 ekim: 51 13 Ekim: 506 çıktı progesteron 22, 5 sizce değer normal mi? kaç haftaliktir çözmedim bir türlü sabahtan beri dusunuyorum ya son adet 11 eyluldu. Kese görünmedi ultrasyonda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…