2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Hamilelikte maden suyu içmeyi öneriyorlar ama ben yurtdisinda küçük bir ilçede yaşadığım için sade soda bulamıyorum, limonlu soda içmek yani meyveli acaba zararlı olur mu, bilemedim. Siz içiyor musunuz?

Arkadaşlar bu ara sıra gelen kahverengi akıntılar normal mi. Bu 3. Gebeligim ilk defa başıma geliyo. Normal mi endiselenmeli miyim bilemedim.

Senin ilk cocugunun cinsiyeti nedir tatlim

Benm de hayattaki en buyuk zevkim kahve sigara içmek Bnde cok sevıyorm. Gecici olarak Bi irade gosteryormm ama bebeğim için sonra devamkee ama senn gonlune gore olur tiksinti gelir İnşallahhh

İnşallah bir kalp atışını duysam inşallah gerisi inśalalh kolay olur Teşekkürler cevap verdiğiniz için

Öncelikle Allah rahmet eylesin benim de devlet hastanesinde bebeği ultrasonda göremedi hani hemen üzüntüye ve umutsuzluğa kapılmayın 8 haftada görülür diye tahmin ediyorum Özel hastanede bir nebze daha iyi görebiliyorlar aletler den dolayı sanırım

Hamilelikte maden suyu içmeyi öneriyorlar ama ben yurtdisinda küçük bir ilçede yaşadığım için sade soda bulamıyorum, limonlu soda içmek yani meyveli acaba zararlı olur mu, bilemedim. Siz içiyor musunuz?
Hangi ülke?
Perrier muhakkak vardır. Türk sodaları bulamasanız da.
Avrupa ise . San Pellegrino , olur
Aromalıları tercih etmeyin evet. Zararlı onlar.

Allah razı olsun. Başka bi doktora gidip bu kez vajinal muayene olmayı düşünüyorum.

Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim desteğiniz için. Bugün gözümde ki yaşlara engel olamamacasına bi gün geçirdim. Biraz da hormonlar sanırım. Rabbim en iyisini bilir hayır görünen de şer şer görünende hayır olabilir deyip sakinliğimi korumaya çalışıyorum.

Hepinizi çok sevdim. Desteğiniz için tekrar teşekkür ederim

Benm de hayattaki en buyuk zevkim kahve sigara içmek Bnde cok sevıyorm. Gecici olarak Bi irade gosteryormm ama bebeğim için sonra devamkee ama senn gonlune gore olur tiksinti gelir İnşallahhh
Kahve sigara mı yaktın beni.. ikisine de bağımlıyım maalesef. Kahveyi de azaltmak lazım baya zaten sigara yoksa pek içilmiyor dimi insan ikisini bir istiyor.
Ben çok dua ediyorum tiksinmek için midem bulansin diye biliyor musun, hafif hafif de başladı insan bunun için dua eder mi ama ben ediyorum. Bir an önce çoğalsa tiksinsem de ömür boyu kurtulsam
Çok sagol duan için inşallah kurtulurum❤❤

Tabi normal doğum da öyle bir de büyük şehir hastane uzaksa tahmin edemiyorum yani gidinceye kadar nasıl olur
En büyük korkum bu idi zaten . Doktorumun muayenehanesi Çapa da idi.. sancım varken açılmaya bakmak için gidene kadar bile bezmiştim. Yol boyunca kasılmalar geldikçe emniyet kemerine asılıyordum . Ben onun ayağına gideceğime onu çağırdım.
Site içinde Acıbadem vardı Allahtan

Çok iyi olmuş o zaman ben hiç yasamadigim için tahminde bulunuyorum sadece eğer insanın kafasına yatıyorsan gerçekten yakında bi hastane olması daha iyi olur herhangi bi sorunda vs. Hemen gidebilme şansı için

Dönüş yapmamaları tuhaf ama tekrar bir sorsan ya. İleride süt izni gibi haklarında olacak onları ne yapacaklar şimdiden bu kadar duyarsızsalar.

Meyveli olanlarda şeker ve hatta kafein olabiliyor. Spa nın ürünleri var mineralli gazlı içecek başka marka da çok vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…