2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Merhaba. 170i arayarak bilgi alabilir şikayette bulunabilirsiniz.
170 ile görüştüm onlar da noterden ihtar çekin ya da şikayet edin dedi. Ancak bunu yaptığım zaman farklı gerekçe ile kod 29 gibi beni işten çıkarabilirler bunun da olmasını sonrası için istemiyorum. Gerçekten neden bizim insanımız bu kadar bencil? Bir de hepsi kadın yönetici vs, yine kadının düşmanının kadın olduğu onaylandı.. Cevap için de teşekkür ederim

Hayır midem bulanıyor kaynıyor içim yanıyor bir yandan da sürekli açım bişeyler yiyorum nasıl bir şey onu anlayamadım bastıracak diye yiyorum ama bulantı devam

Hanımlar bir sorum daha olacak bikini bölgesine ağda mı jilet mi ben bu zamana kadar hep ağda yaptım şimdi bir sorun olur mu

Kızlar doktorum ilk kontrolden sonra 9.haftaya randevu verdi. Daha önceki tecrübeli annelerin kontrol konusu hakkında fikri var mıdır? Nelere bakılır 9.haftada, bu arada kalp atışını duymuştum
9.haftada kalp durması cok sık yasandığı icin kontrol ediyorlar canım. Benım doktorum 2 haftada bir hep cağırdı. İlk ve son trimester da 2 haftada bir kontrol ediyorum dedi

kızlar bugün betama baktırdım 4+2 de 1413 normal sanırım dimi?birde kadın doğum doktoru için üni araştırmayo tercih ettim en erken 14 şubatı buldum geçmi olur yoksa iyimi sanırım anca kalp atışı duyulur dimi?

Kaybin olmasına üzüldüm canım insan oyle olunca gerçekten tedirgin oluyor. Ilk gebeligimde saglik ocagina dinletmisti hemsire hanim oyuncak gibi de bir yandan eglenceli de olur hehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…