2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Azcık tatil yaptım dudak üstü ve elmacık kemiklerim kapkara oldu. Hamilelere özel güneş kremi ve şapka kullanmama rağmen. Bu kadar çirkinleşmeye oğluşum kız doğarsa şaşırmıcam

geçmiş olsun.

bir tane içtim geçmedi. bir tane daha verdi doktor.

....................

Kızlar babama akçiğer kanseri teşisi konuldu. Babama dua eder misiniz.
ALLAH kabul etsin.
Çok geçmiş olsun.Zorlu bi süreç bekliyor sizi.Tedavinin zorluğu bi yana ,yapmanız gereken en önemli şey babanıza moral vermek ...3,5 yıl babam kanser tedavisi gördü.Her şeyden önce moral çok önemli.Allah yardımcınız olsun.Rabbim şifa versin

Kızlar iyi akşamlar, yarim saattir alt karnimda bir ağrı var bi de kasiklarim ağrıyor regl olacak gibi biraz da sol bacağıma vuruyor. Özellikle sanci yaşayanlar cevap verebilir mi sanci böyle bir şey mi bir nst ye gireyim mi

Aynen öyle kafalarina göre takiliyorlar iceride evet canim türkiyede uygulanmiyor bu metod sezaryen oluyor genelde. Ben yurtdisindayim burada herkese önce döndürme islemi yapiyorlar olmazsa isteyen normal da doğurabilir ama sezaryen yapıyorlar genelde.

benim de normal doğumum 27 temmuz gözüküyor bu arada tamamen aynı şeyleri yaşayan birini bulmak çok değişik cinsiyet bile aynı üstelik

Kuzum geçmiş olsun.aynı şekilde bende de oluyordu belimden kasığımdan ağrılar oluyor hatta bazen bacaklarıma doğru karıncalanma uyuşma hissediyordum.nst ye girdiğimde düzensiz ama yüksek sancım çıkmıştı ama doktorum problem görmedi olabilir dedi.tabi herkesin hamileliği farklıdır illaki ne kadar benzer gibi dursada.içinin rahat etmesi için istersen bi git nst çektir

Duş alip biraz uzanacağım canım eğer geçmezse gideceğim, özellikle sol bacağım sol kasigim ağrıyor muhtemelen düzensiz sancım var, nişan ya da su gelmedikçe panik yapmak istemiyorum

Duş alip biraz uzanacağım canım eğer geçmezse gideceğim, özellikle sol bacağım sol kasigim ağrıyor muhtemelen düzensiz sancım var, nişan ya da su gelmedikçe panik yapmak istemiyorum
Aynen canım bi duş al bakalım belki geçer.zaten geçmiyosa bilki düzenli bi sancın vardır.benim ilkinde öyle olmuştu duşumu aldım,yattım,oturdum,yürüdüm geçmedi.hastaneye gittiğimde de düzenli sancım çıkınca yatışımı yapmışlardı.Bu arada bebeğin solundamı canım?

Canım ben bu ara baya sanciliyim biliyorsun evet tarif ettiğin sancı ama yalancı sancı da olabilir. Aynı anda karnın kasılıp böyle dokunulmayacak kadar sert oluyor mu yani kasılma ve sancı aynı andaysa şiddetine göre bir gidip Nst çektirmende fayda olabilir imkanın varsa. En azından sancinin kaç çıktığını görürsün için rahat eder.

Dediğin gibi duş al ya da hareket et otur kalk biraz yürü eğer sancin artıyor veya sabit kalıyorsa gidersin.

Elo16 canım senin kuzular nasıl oldu oğlundu sanırım yoğun bakımda olan? Son durumunuz ne inşallah çıkarsınız hastaneden bir an önce
Canım ikiside yoğun bakımdaydı. Oğlum salı günü taburcu oldu. O yüzden konulara yetişemiyorum kızım da yakın zamanda inşallah. Emzirmeye gidiyorum. Hastane ev arasında mekik dokuyorum anlıcan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…