2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Canım ikiz annelerinde birine olmuş hatta bugün. Geçen hafta bakmışlar bu hafta tekrar bakmışlar bebek kilo almayı bırak kilo vermiş görünüyormuş. Anne karnında bebeğin kilo vermesi imkansız kadın perişan olmuş neden kilo verdi diye

canım sinirlenme benim dr da senin dr gibi düşünüyor bebişlerin değişimi bir haftada belli olmuyor gerçekten belki o hafta az aldı ama öbür hafta daha çok alacak kafana takılmaz en azından
Ne bileyim yaa belki haklidir ben o an bir bakayım göreyim dedim içim rahatlayacaktı ama bakmadı işde geçti sinirim rahatladım çok sukur haftaya görürüm insalah bebisimi

Sonra strese kapılacağım dimi ama ne bileyim yaa son haftalara geldikya beynimiz farklı çalışıyor duygusalız hassasız ne bileyim ya insalah bu zamanlarda geçer insalalh

Sonra strese kapılacağım dimi ama ne bileyim yaa son haftalara geldikya beynimiz farklı çalışıyor duygusalız hassasız ne bileyim ya insalah bu zamanlarda geçer insalalh
Sorma gerçekten öyle. Benim de son 2 kontrolüm doğumdan önce son son göremeyeceksem ne anlamı var diyorum. Haklısın yani bence

Ben geçirmiştim canım iki kere suyu atılan tozdan verdi doktorum geçmişmu diye bakmaya gittim dogum yaptım tabi sebebi o mu degilmi bilmiyorum tahlili veremedim çünkü

geçmiş olsun.

bir tane içtim geçmedi. bir tane daha verdi doktor.

....................

Kızlar babama akçiğer kanseri teşisi konuldu. Babama dua eder misiniz.
ALLAH kabul etsin.

onu duydum ben de ama denemicem sanırım çok kez döndürme işlemi yapmış bir dr olması lazımmış eskiden çok yapılırmış da şimdi önermiyolar çok fazla araştırınca görmüştüm, ALLAH hayırla sağlıkla dogmayı nasip etsin inşallah bakalım ogluslar dönecek mi başına buyruk bizim bebeler şimdiden

inşallah canım çok sağol insan düşünüyor bazen napcam ne etcem nasıl olcak diye hele son zamanlar ya hepimiz gayet iyi anneler olcaz inşallah ilk çocuk benim düşe kalka öğreniriz artık bebişle inşallah napalım

Sorma gerçekten öyle. Benim de son 2 kontrolüm doğumdan önce son son göremeyeceksem ne anlamı var diyorum. Haklısın yani bence
Yani ne bileyim düşünmek istemiyorum attım kafamdan relax
geçmiş olsun.

bir tane içtim geçmedi. bir tane daha verdi doktor.

....................

Kızlar babama akçiğer kanseri teşisi konuldu. Babama dua eder misiniz.
ALLAH kabul etsin.
Rabbim şifa versin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…