2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Geçmiş olsun canım

Canım ben oje olayını hiçbilmiyodum yasaj oldugunu tırnaklarımı törpüleyip parlatıcı sürmüştüm kimse onu farkedip silmedi

Benim bi ara gecmisti simdi tekrar basladi

Suan okadsr sinirliyimki her an doktoru biralabilirim bugün 2 kez Nst ye girdim herhangi bir şancı filan çıkmadı gecen hafta çarşamba günü muayene oldum dedim hicam bugundr bir baksaniz kilosuna boyuna ultrosyondan yok arkadaş neymiş doğru bilgi veremezmiş bir hafta aralıklarla kilosu doğru çıkmazmış haftaya tekrar muayene ve net gel dedii ya okadar ısrar ettimki tekrar muayene olmak için insan onu kırmaz hadi gonlun olsun bari der bakar dimi ay coo sınır oldum ya Birde ben hayatta coo fazla hocayı rahatsız etmem aramam sadece toplasan 3 4 kez mesaj atmışımdır arama yok düşünün yani coo sinirliyim

Canim sakin ol ya benimki hala ayda bir cagiriyor heralde dogurcagim zaman gitcem sonraki kontrole bazilari boyle rahat demek ki benim de ucuncu doktor degistirmem artik caresiz gidiyorum mecbur

Doktorunuz özel mi?Eğer öyleyse yaptığı çok ayıp.Gaza getirmek istemem ama benim doktorum her hafta çağırıyor ve hem nst hem muayene ediyor.Sonrasında da uzun uzun konuşuyor.ve kaç defa gidersek gidelim 21 günde bir para alıyor.usgde suyuna ,plesentaya,kordondaki kan akışına bakması gerekiyor her defasında.İçiniz rahat edecekse değiştirin bence.Ya da başka bir doktorla birlikte gidin aklınız kalmasın.

Bu ara salgın varmış canım. Kusma ishal . Cok geçmiş olsun . Çabuk soluyorlar ama çabuk da toparliyorlar

Geçen hafta benim doktorum da aynısını yaptı. Bu haftalarda bebeğin aldığı kilo cihazın yanılma payından az oluyor kilo almamışlar diye moralin bozulur dedi bakmadı. Sonraki kontrolün ne zaman canım?

Bu ara salgın varmış canım. Kusma ishal . Cok geçmiş olsun . Çabuk soluyorlar ama çabuk da toparliyorlar
Sağol canım umarım bi an önce toparlar.doktorumuz 24 saat dolmadan göndermek istemedi akşam saat 10a kadar buradayız her hangi bir aksilik olmazsa inşallah

Geçmiş olsun canım. Allah sağlık sıhhat versin. Kettle iyi fikirmis gerçekten. Sağolasın hatirlattigin için bu hafta valizimi hazirlayacaktim ben de. Şehir hastanesinde doğuma karar verdim. İki gece kalicakmisim. Refakatçi olarak kimsem olmayabilir eşimi almazlarsa..

Geçmiş olsun canım rabbim sifa versin

Sağol canım,amin inşallah bu hastanede de tek refakatçiye izin veriyorlarmış dün gece ben tektim eşimi odaya şarj aletini bırakmak için bile göndermediler güvenlik getirip bıraktı sen düşün.doğum zamanıda öyle olacak tabi ya eşim ya da annem olacak.1 kişinin dışında odaya kimsenin gelmesine izin vermeyecekler yani.Şehir hastanesinde tek refakatçi eşin olacaksa niye almasınlarki bir de 2 gece diyorsun yardımcı olabilecek birinin olması çok iyi olur

Amin canım
Hayırlı cumalar . Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

Geçen haftaya kadar özele gidiyordum, eşim dışında bir kişiye daha izin veriyorlardi ama bir gün yatış veriliyormuş. Burda da önceden konuşursak belki eşime izin verirler diyorlar bakalım hayırlısı olsun. Senin hastane daha sıkı tutuyor demekki pandemiden dolayı.. iyi bişey aslinda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…