2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Eş kişisi

Mümkün değil beceremez her yere bulaştırır Ojeyi onu temizlemeye çalışırken daha çok yorulurum O da bu durumu bildiği için bu tarz şeyler istediğimde hiç ugrasmadan al kartımı kuaföre git aşkım istediğin gibi yaptır orada diyor direk

Ay bu oje sürmeme olayı üzdü beni yalnız.Geçen daha maniküre gitmiştimBi de bugün sancı çıkınca dediğim ilk şey daha ojelerimi yenilemedimtabi bunlar işin şakası.Aklımı başka yerlere veriyorum İşte.Yoksa ödüm kopuyor doğumdan.Bak İpek kirpik benim de aklıma düşürdün.İyi fikir

Ben son 2 seferdir ayak tırnaklarımı kesemediğim için pediküre gidiyorum

Evet ipek kirpik büyük rahatlık ya hiç makyaj yapmasan da makyajlı görünüyorsun ben yarına randevumu aldım bile
Ben son 2 seferdir ayak tırnaklarımı kesemediğim için pediküre gidiyorum
Sorma ya geçen gün tam yarım saat sürdü ayak tirnaklarimi kesmem

Zaten zor olacak tuvalet eğitimi deneyeyi ne zararı olur ki

Yahu sen kalıcı oje yaptır olmadı birşey derlerse aa bilmiyordum ki kalıcı oje bu çıkmaz şimdi ayak tırnaklarıma bakın dersin

Ben kızımda sling kullandım. Ten tene temasi cok önemsedim. Emmek istediği her an emdi . Hic zamanlı emzirmedim. İstediği her zaman kucağıma aldım. 2 yaşına kadar emzirdim (kendisi bıraksın isterdim ama dayanamadım) emzirmeyi korkutarak igrendirerek bıraktirmadim. Ek gıdada blw uyguladım. Tuvalet iletişimi uyguladım. Aramızdaki bağa odaklandım. Cok yoruldum uykusuz kaldım ama iyi ki böyle yapmışım diyorum ve en önemlisi bunlari yaparken asla çevredekilerin dedikleriyle sinir olup motivasyonumu bozmadım. Söylenen her şey de kötü niyetli olmuyor . Onlar da tecrübesini aktarmak istiyor . O yüzden çok takılmamak lazım bence

Eklentiler

• IMG_20210617_230037.jpg
    88,6 KB · Görüntüleme: 118
Aslında sırayla olmalı dimi bir biz bir eşimiz hayat müşterek degilmi eşit degilmiyiz hayatta ikinciyi de onlara yaptıralım

Canım sezaryenle 2 yıl ara diyorlar doktorlar ama benim tüp bebek ondan dedim normal olsaydı ikinciyi hemen yapardım diye dondurulmuş embriyom yok tedaviye sil baştan başlamam lazım
Halkında hayırlısı olsun ama.nasip kısmet belki rabbim beklemediğin anda aniden habersiz bir supriz yapar cok duyduk tedavi sonrasi tedavisiz bebekleri boyle guzel haberleri insalalh sanada nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…