2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canım aspirini 30.haftadan sonra önermiyor. Bebeğin kalp kapağının kapanmasını engelliyormuş. Bana 30 da bırakacaksın dedi. Aynen mor gezme derdi de değil de iğne yapacak yer derdi daha çok

Kızlar günaydıın. Az önce mini bir şok yaşadım cahillik işte idrar kültürü testi üç dört günde ancak çıkıyormuş. Bende getirdim son güne bıraktım dedim en fazla ertesi gün çıkar Bir de aksi gibi gelmedi idrarım saat başı wc ye giden ben aman bir zorlandım azıcık bir şey uzun yıllardır vermiyordum ne bileyim o kadarcık şeyden de bakabilirler heralde canım sıkıldı yarına istemişti doktor.

Ben geldim kızlar bugünün kontrollerinden ilk ben geldim sanırım herşey iyi hamdolsun bir kızımız bir oğlumuz olucak Allah nasip ederse Rabbim benle birlikte tüm isteyenlere bu duyguları tattırsın
Yaaa canım her şeyin iyi olmasına sevindim gözünüz Aydın olsun sağlıkla doğsunlar. Ne güzel bir kız bir erkek olması iki duyguyuda yaşayacaksın

3-4 ERİTROSİT, 5-6 LOKOSİT, 8-10 EPİTEL HÜCRESİ BOL CANLI BAKTERİ görüldü yazıyor sonuç kısmında İdrar tahlilide yapalım mı dediler iyi olsun dedim. Doktor sadece kültür istedi. Zaten o daha ileri bir tetkik ama geç çıkacak diye de biraz bu da olsun dedim. Ve sonuçta enfeksiyon görünüyor sanırım nitrit ve lökosit pozitif çıkmış ayrıca proteinde negatif olması beklenirken normal çıkmış. Değerleri internetten göremiyorum kültür testi çalışılmaya devam ettiği için. Ya benim sık idrara çıkmak dışında hiç belirtim yoktu. Ne zamandan beri var acaba canım sıkıldı Kullanılan ilaçlar yapmaz sanırım. Hiç belirti olmaması filan ne bileyim inşallah zarar vermemiştir

Ben geldim kızlar bugünün kontrollerinden ilk ben geldim sanırım herşey iyi hamdolsun bir kızımız bir oğlumuz olucak Allah nasip ederse Rabbim benle birlikte tüm isteyenlere bu duyguları tattırsın
Ne güzel ya inşallah sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın İnşallah bende gidince artık cinsiyetlerini öğrenirim

Yaaa canım her şeyin iyi olmasına sevindim gözünüz Aydın olsun sağlıkla doğsunlar. Ne güzel bir kız bir erkek olması iki duyguyuda yaşayacaksın
Çok sağol canım hepimizinki sağlıkla doğsunlar inşallah
İnan hiç bir önemi yok ne eşim ne benim için cinsiyetin konuşmadık bile hiç ama dediğin gibi iki duygunun birden olması tabiki çok güzel hamdolsun İnşallah sağlıkla alalım kucaklarımıza hepimiz hayırlı evlatlar olsunlar

Canım ilaclardan bisey olmaz idrar testi öyle.bir test ki verirken bi yere degdirsen bile hemen lökosit cıkıyor hem cok fazla degil yine de doktorun gerekli tedaviyi uygular hemen hic moralini bozna

İnşallah bir sıkıntı olmamıştır canım sen içini ferah tut kültür sonucunda çıksın doktorun ona göre bir yol izler ama şimdi düşünüpte kendini ve bebişleri strese sokma

Amin kuzum amin aynı şekilde düşünüyorum ben de önemli olan sağlıkla kavuşmak. Rabbim hepimize sağlıkla kavuşmayı nasip etsin

İnşallah önce sağlık haberlerini sonra da cinsiyetlerini öğrenirsin canım
Kesinlikle öyle önemli olan hayırlı ve sağlıklı evlatlar olması en sonunda cinsiyetleri geliyor zaten kız erkek çokta önemli değil bizim için ama ben alışveriş için merak ediyorum bir iki parçada olsa birşey almak istiyorum

Canım ilaclardan bisey olmaz idrar testi öyle.bir test ki verirken bi yere degdirsen bile hemen lökosit cıkıyor hem cok fazla degil yine de doktorun gerekli tedaviyi uygular hemen hic moralini bozna
Nitritte pozitif çıkmış düzeyini bilmiyorum ama nette yazdığı kadarıyla enfeksiyon nedeniyle olurmuş. Hiç belirtim olmadı diye teselli ediyorum zarar verecek düzeyde değildir inşallah

İnşallah bir sıkıntı olmamıştır canım sen içini ferah tut kültür sonucunda çıksın doktorun ona göre bir yol izler ama şimdi düşünüpte kendini ve bebişleri strese sokma
O da ayrı sinir bozucu düzgün çıkar mı bilmiyorum. Baya dikkat edilmesi gereken şey varmış ilk idrar son idrar olmayıp bölge sabunlu su ile temizlenecek filan yani bakalım olmadı tekrar vereceğim. Hiç uyarılmadım bu konuda. Hayırlısı bakalım beklemekten başka çare yok şu an

Ben de geçen perşembe doktora gittim. 15haftamız bitti bugün. Benim bebek erkekmiş. Inşallah bir oğlum olacak.
Masaallah sağlıklı sıhhatli kucağına alirsin ins..bende erkek hissediyorum benim bebeğim için ama cuma kontrol bakalım gösterecek mi cuma gunu14+5 olucaz
Maşallah ne güzel hem.kiz hem erkek sağlıkla gelsinler ins annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…