2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ahh kuşum olsun valla ben de girmedim koca göbekli gene oturdum orda Seneye yaza gireriz hem belkiiii
bende geçen hafta gittim ama havadan dolayı oturmak bile çok zorladı beni.3 ayı geçirince daha iyi olurum inşallah.ilaçların yan etkisi mide yanması derken günler kötü geçiyorseneye bebişlerle gideceğiz inşallah

cnm ben hiç bu konuda sorun yaşamadım doktorada sormadım ama burada yazan arkadaşlar olmuştu eriyip gelince sıkıntı olmuyormuş..

ben de yarın soracağım cnm benim doktor da çok rahat kesin gir diyecek eminim..bende 3 ay dolana kadar girmeyi düşünmüyorum..
doktor sıkıntı olmaz diyo ama işte içimiz rahat etmiyo

bir girip cıkıp ıslak mayoyla kalmamk lazım ya böyle evden dışarı adım atmayıp hiç birşey yapmayınca insan daha kötü oluyor aslında kafadamızda sürekli düşünce en güzeli tadını cıkar dikkat et

cnm geçen ilk kez benim de ceviz büyüklüğünde beze oldu morluğuda kayısı büyüklüğündeydi.doktora söyledim o kadr büyük morarma damara denk geldiği için oldu oksaparı ve progestan ilacı vermeden önce enjektöre geri çek kan gelmediğini görünce vur dedi..belki damara geliyor senin sürekli..

Kızlar iyi geceler, kalçadan progestan iğnenin daha 3. Günü ve şimdiden daha transfer olmadan kalçamda bezeler oluştu geçen transferde de olmuştu ama transferden sonraydı arrik epey vurulduktan sonra. Kolonyalı pamukla ovuyorum, yada jel şurup ovuyorum ı ıh düzelmedi sizler yaşadınız mı? Başka bir çözümü var mıdır bu bezeleri yok etmenin?

cnm geçen gün göbekten yaptığım oksapar bana da beze yaptı.bende buz uygulaması yaptım biraz beze biraz küçüldü ama tamamen gitmedi.doktora sordum evet yapabilirsin dedi..

İnşallahh sen de Bi rahatlarsın hepsi bir süreç işte napalm bin şükür yine de halimize

İğneyi yapan hemşireye ilacı yavaş vermesini söyle bayağı bir etkisi oluyor çok hızlı verince büyük bir beze oluşuyor yavaş verince daha küçük bezeler oluşuyor ve zamanla geçiyor birde iğneyi yaptıktan sonra bir süre bastır ilacın dağılmasını sağlıyor

Eve hemşire çağırıyorum ve çok yavaş vuruyor sağolsun ama demekki yeterli gelmiyor ilk transferde de olmuştu ama bu kadar değildi. Tamam bastırıyım doğru diyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…