2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy kuzum koldan da morarıyor hemen yer kalmıyor kolda yapacak yoksa koldan da yapıyordum göbek daha değişik yaptı ilk defa. Önce olmuyordu aspirinle böyle yapıyor bana Bacaklarım çok damarlı korkuyorum yapmaya ama deneyeceğim artık

Bene iştah olsada rahatlıkla yiyebililsemiki parça kahvaltıyı yarım saatte ancak yiyebiliyorum. iştah olsa derttt olmasa dertt

Çok geçmiş olsun evet vücutlarımız mahvoldu artık malesef

Kızlar ya bu fitili ilk koydugumuzda geri gelmesin bütün olarak yeter degil mo ben ilerletemiyorum parmagimin ucuyla koyuyorum geri bisey gelmiyor sonrasinda erimis hali geliyor ise yariyor mudur ki bide doguma kadar devam dedi ya etki etmiyodur diye korkuyorm

Kasinmiyor da benim diger egzamalarin gibi, boyle kirmizi dokuntu oldu ve orasu hassaslasti. Carsamba soracagim dermatologa gidip, ilac verirse kadin dogum doktoruma da bi sorarim.. Bepanthen sensitive fln kullanilabilir belki kizarikligina iyi gelir.. Insallah hamilelik yuzundendir de gecer sonra, egzama cok zor

İnşallah canım. Benimde öyle kaşınmıyor açıkçası kuru pul pul dökülme kızarma oldu

Kilcal damarlarin bu ilaclari kullanma sebebiyle boyle olmasi mi iyilesmezmis? Yani acaba internette baktiginin sebebi baska da o mu iyilesmiyor.. Ben de corasprinle kullaniyorum oksapari, gobegimin her yeri mosmor, oyle kucuk fln diil tenis topu buyuklugunde, kabul ettim artik doguma kadar boyle. Ama ben iyilesir diye dusunuyorum kilcal damarlarin da.. Acaba bu gobegin buyuyor diye mi boyle oldu

Yok canım iğne kaynaklı olanlara ilişkin hiç bir şey yok. Yaşayan yok heralde sadece iğne yaptığım yerde var iğne sonrası oldu göbeğim henüz o kadar büyümedi canım. İnşallah geçer belki kılcal damarda değildir bilemiyorum ama böyle harita gibi resmen değişik. Bir de hemen geçmiyor dediğin gibi kocaman alanda oluyor nereye iğne yapayım şaşırıyorum

benim tüp bebek doktoru havuz deniz serbest dedi cok rahat adam. deniz neyse de havuz mikrop yuvası cesaret edip denizede giremem sanırım ama icim gidiyo
Ben girecegim vallahi havuz olmaz ama denize kendini yormadan girebilirsin demisti benin doktorum da.. Oyle uzun uzun zaman gecirme bi gir cik yavas yavas demisti..3-4 gun girmeyi planliyorum, bizik oranin denizi sakin zaten soguk da diil.. Hemen mayoyu degistirip otururum golgede sonra

Benim takip doktorum da onemsiyor oksaparla corasprini.. Son arastirmalar asprinin 36. Haftaya kadar faydali oldugunu gosteriyor, tup bebek doktorun o kadar uzatmadiysa bile ben tavsiye ediyorum dedi en son muayenede.. Ben de yok zaten o da o zamana kadar kullan dedi dedim, cok iyi dedi.. Hele sende ikiz hamilelik, artik dayanacagiz canim napalim, mor mor gezecegiz

cnm geçmiş olsun..inşallah geçeci bir durumdur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…