2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Valla kuzum salonda idim yer değiştirdim ben tavsiye ederim hele bu sıcakta ütü mü asla. Bulaşık ve çamaşır da eğilip doğrulma gerektirdiğinden yapmıyorum. Yemek hazırla ortalığı topla düzenle elde birkaç parça bulaşık yıkama. Ocak tezgah silme filan. Bulaşıkta çamaşırda eşimde. İyi kötü söylene söylene idare ediyoruz sağ olsun. Bazen daha çok yorsa da olsun. Allah razı olsun. Bu sıcakta asla lavaboya gidiyorum ter içinde dönüyorum hasta olurdum kesin. Soğuk sıcak yapmaktan. Öncesinde de ilk üç ay riskli diye yapmıyordum. Yapmadım yani özetle.

Komik adam insanı rahatlatan bi enerjisi var, normal doğumlarını da kıskanarak izliyorum, bizlere de nasip olur inşallah
Büyük ihtimalle normal doğuramayacağım ama Rabbim sağlıklı doğumlar nasip etsin hepimize. Sosyal medyada öyle ama hastaları normalde ciddi biri olduğunu söylüyor

Bir şey soracağım kızlar, hamilelik döneminde egzama ilacı kullanan oldu mu? Bephanten fln en azından? Galiba çenemde egzama çıktı normalde bileklerimde fln vardı, 1 haftadır çenemin bi kısmı da döküntü ve kızarıklık başladı, sanırım azdırıyor hamilelik

ah sorma canım benim de kulağımın içinde egzama coştu fena kaşınıyor

Evet seninde benim gibi acıkınca elleein ayakların boşalıyor dimi en güzelini yapıyorsun valla çok kasmadan herşeyden tatmak lazım. Peki ev içerisinde hala yatıyor musun kuzum günlük evde nasıl geçiriyorsun zamanini

Demekki bana da o yüzden verdi rahim 11 mm çıktı 4 güne transfer var o zamana kalınlaşır sanırım kuzum

Ya aslında önce yoktu o hamilelikle birlikte olmaya başladı Ramazan da filan oluyordu arada aöa günlükte olmazdı pek ya. Mecburen yatıyorum hala hava aşırı sıcak asla bir şey yapılacak gibi değil

Bende günün 14 el 18 arasını yatak odasında geçiyorum hem odam güneş almıyor ferah oluyor hemde ağızdan aldığım progestanın verdiği sarhoşlukla uyuyorum ütü de maksimum 5 parça,çamaşır maksimum 10 parça bulaşığımda üst raf bana ait,alt raf eşimeiki haftadır yemek işi bende yok çünkü sulu yemek göresim ve pişiresim yok annem saolsun yolluyor ama yiyebilen var mı

Yaa gerçektenmi nasıl olmuştu sende fitili koyarken mi yaşadın
Fitil koymadan oldu benim aniden leke gelmeye başladı damla damla devam etti bir gün kesildi iki gün sonra gene başladı futilde ister istemez içerdeki kalıntıları attı dr.oyle söyledi en son aniden bayağı lekeler oldu peçete falan batmıştı eski kan tortuları demişti Dr ama tabiki insan endişe ediyor bol dinlen demeisti bir kaç gün sonra geçti şimdi nasılsın sen

Cnm benim de kahve akıntılarım oldu transferin 7.günü 6 gün sürdü.transferin 28. Günü 5 gün sadece kahve lekelenmem oldu.ama bugün fitili yerleştirildikten sonra parmağımı çektiğimde ilk boğumuna kadar her tarafı kanlı çıktı.Peçeteyle sildim tekrar kan geldi hemen dinledim sonra lavaboya gittim kahve akıntı olarak devam etti bir kaç saat.bir ara hiç gelmedi şimdi yine başladı. çamaşırımda bezelye kadar kahve akıntı görüyorum Her lavaboya çıkışımda..

Ya aslında önce yoktu o hamilelikle birlikte olmaya başladı Ramazan da filan oluyordu arada aöa günlükte olmazdı pek ya. Mecburen yatıyorum hala hava aşırı sıcak asla bir şey yapılacak gibi değil
Sürekli yatmakta mahvetmistir seni artık ev işi yemek günlük temizlik vb yapıyor musun tatlım

Sürekli yatmakta mahvetmistir seni artık ev işi yemek günlük temizlik vb yapıyor musun tatlım
Aynen ya ama aşırı aşırı sıcak iş yapsam bayılırım. Dışarıda çıkılmıyor. Doktorumun tavsiyesi de bu yönde. Covid diye insanlardan da uzağım ki iki arkadaşım gelsin ben gideyim diyeyim. Ailem uzakta zaten. Ev işi ayakta yapılabilen kadar eğilme yapmıyorum çok fazla. Makine yerleştirmiyor çamaşır asmıyorum. Yemek yapıyorum düzenli olarak sadece. Bazen onu da hazır geçiyoruz gerçi. Bakalım salı ne diyecek doktor. Zaten sonrasında da ikiz olduğu için yatarak geçir diyecek. Rahim kısalmasın diye. Bebekler baskı yapacağı için aşağıya doğru. Belki hiç kalkma diyecek. Yani dokuz ay neredeyse yatış

Benimde kafamın arkasında oluştu. Daha öncede yaşamıştım. İlk gebeliğimde doktor egzama ilacı kullanabilirsin dedi. Ama sonra araştırdım ki asla önerilmiyor. Şu an sadece iki defa çok artmasın diye bephanten sürdüm. Normal krem yani ilaç değil sonuçta bebeklere bile kullanılıyor. Egzama ilaçlarında kortizon olduğu için kullandırtmıyorlar. Aslında bir defa sürsem geçiyor. Doktor küçük bir alan olduğu için muhtemelen kullan dedi sonrasında okuduklarım çok canımı sıktı o yüzden ilaç kullanmayı düşünüyorum. Bu gitmemde doktora soracağım yine de normal nemlendirici sürsem diye.

Ah keşke annem yakın olsa neler isterdim neler kıyamam eşim çok yoruldu bu süreçte alışık değil beni annemlere postalamaya çalışıyor ama covid müsade etmiyor aşı olmadığım için seyahat ve kalabalık ortamdan çekiniyorum.

Kizlar progestan igneyi her gun yiyen varmi acaba ben bugun yemesem herhangi bisy olurmu ki ya yarinn kontrolim var zaten bilgisi olan cevap verebikjrmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…