2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

aynen kızartmada yedim üstelik. Tansiyonumuz çıkmasında sorun değil hesapladım dört gün sebze yemişim çok iyi bence hakettim hem kızartma da sebze yani
Beni çok güldürdün kuzum ya sebze tabiki patates sonuçta bende bu süreçte 4 gün var transfere ama hiçbir şekilde sağlıklı beslenmiyorum neden bilmiyorum adapte olamadım bir türlü sürece

Aysun maşallah bak 1 tane ama ne güzel 5. Güne gelmiş Güzel güzel büyücek tutunacak annesi

Canım hatırladığım kadarıyla bana rahim istediği kadar kalınlaşmayınca başlatmıştı, yumurta toplamadan önce de 2 bant kullanıp bırakmıştım.. İşte demek ki bi taraftan rahmi kalınlaştırıp tutunmayı arttırıyo.. Hala kullanıyorum, pozitifi alınca bunu bıraktırır dedim ama 12. Haftaya kadar devam.. İnşallah sana da gatda sağlar

Biraz ileriki haftalarda ağrı çeken arkadaşlar, takip ettiğim bir doktor bu şekildr açıklıyor ağrıları. İçinizi ferah tutun yani

Eklentiler

• 98FC2CA9-B5CE-4F9F-93E3-99265E2FD7EF.png
    237,4 KB · Görüntüleme: 30
Ağrı geçiyorsa korkma kuzum. Aynen için rahat etsin diye devam ederse git elbette geçmiş olsun
Cnm geçti ağrı çok şükür sanırım dediğiniz gibi tahriş oldu çünkü 3 saattir hiç bir akıntım kalmadı ne çamaşırda ne sildiğim peçetede

Beni çok güldürdün kuzum ya sebze tabiki patates sonuçta bende bu süreçte 4 gün var transfere ama hiçbir şekilde sağlıklı beslenmiyorum neden bilmiyorum adapte olamadım bir türlü sürece
Çok kasmaya gerek yok. Benim gibi normal hayatımda pek sağlıklı beslenmeyen biri için hamilelikte dokuz ay çok sağlıklı beslenirim demek hayal ve daha çok strese sokuyor. Abartmadan ara molalar vermek gerekiyor. Kalkıp soslu filan tabak dolusu kızartma yemiyorum ya da oturup dilim dilim baklava yemiyorum. Binde bir belki o da olur. Daha fazlası değil. Ama sıfırlamak eziyet gibi oluyor psikolojik olarak iyi hissetmiyorsun ha sağlıksız şeyleri çok yersende iyi hissetmiyorsun. O yüzden arada ufak porsiyonun zararı olmaz. Benim gördüğüm hamileler ne buluyorsa yiyor ya da mide sorunu yüzünden hiç bir şey yiyemeyen dokuz ayda bir kilo alanların bebekleri gayet güzel gelişiyor. Direkt zararı olanlar belli sigara alkol kafein bazı bitki çayları. Diğer her şey az az yenir. Ekstra şeker tansiyon gibi sorunları yoksa. Valla kuzum ben transfer öncesi biliyorsun yiyemeyeceğim her şeyi yedim kahve imiş hamburgermiş filan abartı şekilde yedim içtim. Şimdi hamburger yiyorum ama çocuk menüsü alıyorum patatesinin yarısını yiyorum kola içmiyorum filan. Nefsim köreliyor. Hiç sevmem canım kfc istedi. Ömrümde bir iki kere yemişimdir. Hayır tavuk sevmem zaten yağlı kızartmasını hiç sevmem en küçük boy aldırdım eşimle paylaştım iki parça filan yani yedim toplamda. Öyle idare ediyorum ama onlar bile kilo aldırdı. Hareketsiz olduğum için de muhtemelen birde öğlen çok abartıyorum yediklerimi midem kazınıyor ve ekmek türü bi şey olmadan asla yatışmıyor. Kendimi kaybederek yediğim sağlıksız şeylerde oluyor ama nadiren onu da umursamıyorum

Biraz ileriki haftalarda ağrı çeken arkadaşlar, takip ettiğim bir doktor bu şekildr açıklıyor ağrıları. İçinizi ferah tutun yani
Sağ ol kuzum benim biraz fazla sürdü ama çok takılmamaya çalışıyorum. Rabbim inşallah sağlıkla bebelerimize kavuşmayı nasip eder

Erhan Karaalp canım, ben baya beğeniyorum kendisini, İstanbul’da olsaydım ona giderdim takibe profilinde sabitli soru cevapları var, merak ettiğim şeyler oldukça açıp bakıyorum
Ben de takip ediyorum gıskanç gadınlar demesiyle aklımda

Yatıyorum cnm pazartesi kontrolüm var Allah’tan o güne kadar dinleneceğim ne olur ne olmaz
Kuzum bu hafta olmuş ben hala günlerimi yatarak geçiriyorum. Hava aşırı sıcak benim bulunduğum şehir kavruluyor klima olmadan asla yapamazsın. Sıcakta iş filan yapılmıyor dışarı çıkılmıyor yani mecburen yatarak geçiyor zaten. Ona rağmen ağrılarım oluyor

bende öyleyim hatta hamilelikte bazı yiyeceklerde tiksinme olur doğum sonrasıda yiyemezsin ya sanırım ben salonumu tiksinmeye başladım sürekli salonda yatmaktan artık nefret geldi bana eşyalardan cnm arada evde az az iş yapıyordum bir kaç parça ütü,çamaşır bulaşık vs. Onları yapmam doktor sorun yok diyene kadar.Sürekli evdeyim bende benim buldunduğum ilde de nem oranı çok fazla çıkamıyorum çok daraltıyor hava..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…