2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Dünyanın ennn guzel ennn muhteşem duygusu
Annem derdi ki sevgisi o kadar buyuk ki oyle olmasa atarsın balkondan aşağı bakimi da o kadar zor derdi hakkaten oyle. Ha benim kiz öyleydi zor rahmime dustu orda cok zor durdu doğunca da aksi mi aksi kolik bi bebe oldu hala da aksiöyle valla tam bir koc burcu Amaaa herseyi herseyi o duygusu herseye deger

Hamileliğin endişesi cok birsey olacak mi korkusu baskın oluyor.. evet canim ama gercektrn en rahat zamanlar endiseyi birazcık bırakmalı artik kanama dusuk riski yok ise hayati tehlikesi yok ise azcik keyfini cikarmali

Geçmiş olsun kuzum ama bence fitil kaynaklı tırnak vs değil sürekli fitil girişi tahriş yara yapar belki o giriş kısmında yara filan oluşmuştur rahim kaynaklı olduğunu zannetmiyorum öyle olsa fitil öncesi olurdu ciddi kasık bel ağrısı da eşlik ederdi. Uzan ve takipte kal. Bir de şu fitilleri zorlamayın gönderirken illa en derine gitsin diye. Cilt emer bir şekilde

Benim annemde benzer şekilde söyler inşallah biz de tadalım Haklısın kuzum işte pek beceremiyorum zor elde edince hep bir şey olacakmış gibi bir tedirginlikle geçiyor. Rabbim korusun

İnşallah hiç bir sıkıntı yoktur canım bol bol dinlen ve su iç içini ferah tut fitil ister istemez tahriş eder bence ve uzun zamandır kullanıyorsun ondan kaynaklı olmuş olabilir

Kahverengiyse dinlenince geçiyor kzum zaten fitil de kullanıyorsun o korur inşallah devamı olmaz merak etme. Kan olursa direk acile gidip progestan iğne vurdurrsun onlar da onu vuruyor zaten hemen
parmağımın ilk boğumuna kadar her tarafı kırmızı kan oldu elim fitili yerleştirirken..peçeteyle sildim yine kan geldi.yattım hemen kalktım tuvalate baktım şimdi kahveye döndü sabah 10.30 dan beri kahve akıntım devam ediyor.yatıp dinleniyorum inşallah geçer

stresten de olabilir belki ama ilk kasık ağrım başladı hafifti şuan belimin sağ tarafında bir ağrı var..kahve akıntı olarak devam ediyor halen.kendimi çok kötü hissedersem akşam acile gideceğim..

aynı durumdayım canım 2.trimesterdayım ama iki gündür kesin bişey oldu diye dolaşıyorum çok ağrım oluyo kalkınca ve baskı var karnım sert gibi sanki salı gününü iple çekiyorum

Hepinize merhaba kızlar Dün yaşadığım konuyu sizinle paylaşmak için yazıyorum… Yeni tedaviye başlamak için merkeze gittim reglim 21.günü… Yumurtalmayı ovülasyon testlerinde çok net bir bordo çizgi ile görmüş olarak bu ayı değerlendirdik… Ardından kontrole gittim.. rahim kalınlığım 15mm olmuş bu arada. Gebelik olunca da rahim kalınlaşıyor ya ben dedim neden acaba kalınlaşmış. Bir de eve gelip erken gebelik testi yapayim dedim yaptim cikmadi ilk 10dk sonra arkadasim ile telefonda 15 dk kadar konusmaya basladik teste tekrar baktim silik ama gozle gorulen bir cizgi … bir de voleybol oynamistim korktum dedim ya hamile olabilir miyim cizgi de cikti rahmim de kalinlasmis … Neyse gittim test verdim bi tuhaf hissettim ama … Sonuç negatif yani erken gebelik testi mağduru oldum biraz… Yeni tedavim basladi buyume hormonu verdi doktor. Ama dun bu olayi yasamak Benim modumu dusurdu baya …

Insallah tedavın guzel sonuclandırsın rabbim

Insallah canim cok tesekkur ederim Guzel dileklerin icin Neler yapayim neler yiyeyim nasil besleneyim spor mu yapayim Kafamda deli sorular
Spor hamıle kalmak ısteyenler icin celıskili ozellıkle karın kasları ıcın calısanlar agır hareketlerden uzal durmalı
Tabiki dogal yiyecekler tavsıye ediliyor ben ve eşim öncesınde multivitamin ler basladık mesela ham bal karısım ı aldım rahım kuvvetlendırıcı o kadar

stresten de olabilir belki ama ilk kasık ağrım başladı hafifti şuan belimin sağ tarafında bir ağrı var..kahve akıntı olarak devam ediyor halen.kendimi çok kötü hissedersem akşam acile gideceğim..
Ağrı geçiyorsa korkma kuzum. Aynen için rahat etsin diye devam ederse git elbette geçmiş olsun

aynı durumdayım canım 2.trimesterdayım ama iki gündür kesin bişey oldu diye dolaşıyorum çok ağrım oluyo kalkınca ve baskı var karnım sert gibi sanki salı gününü iple çekiyorum
Rabbim korktuklarımıza uğratmasın kuzum inşallah hayırlı güzel haberler alalım. Hani ilerleyince daha iyi olur filan durumu herkeste her zaman geçerli değil bence. 2.de olsa oluyor demek ki ağrılar

Fitilden olabiliyor cnm benimde olmuştu hemde iki defa geçer dinlen

pink21 canım sen sormuştun sanırım bugün dikkatimi çekti perinatalog kilo tahmini de yapmış bana verdiği rapora bakayım dedim gr yazan bir değer görünce merak ettim efw kısaltması kilonun. Normal ultrasonda yazmaz sanırım bana verdiği raporda yazıyor öğrenmiş oldum yazayım dedim

Ah o hayal kırıklıklarını kaç kere yaşadık ama modunun yüksek olması çok önemli canım geride bırak yeni sürecin hayırlı olsun. Güzel haberlerini konuşalım inşallah

Benim annemde benzer şekilde söyler inşallah biz de tadalım Haklısın kuzum işte pek beceremiyorum zor elde edince hep bir şey olacakmış gibi bir tedirginlikle geçiyor. Rabbim korusun
Haklisin canim her şeyimiz zor bizlerin o yuzden tedirginlik hic bitmiyor Rabbım korusun minik mucizelerinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…