2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benimde transferden önce 11 mm ydi yanlış hatırlamıyorsam 5 gün sonra transferim gerçekleşti ama doktorum bir daha bakmadı canım rahim kalınlığına

Valla doğru bir tahmin olabilir kuzum eğer 7-14 mm olması gerekiyorsa ve tahmini günde 1 mm buyuyorsa benim 17-18 mm oluyor bu seferde o sorun olmasın? Kafamda yine deli sorular
adetimin 9. günü 9mm idi rahim kalınlığı sonrasında hiç muayane olmadım direk 18.günü transferim oldu..

Kuzum biraz önce sordum da değiştirmesin demiş drum hemşireye üzerinden bantla dedi hemşire valla bende her tarafını bantladim kalkmasın diye sanırım kalkmaz bunu sen ne için kullanmistin
Östrojen hormonu salgiliyor vücudu hamileliğe alistiriyor. Bana da yenisiyle degistirmemi söylemişlerdi zaten pahalı bir ilaç en iyisi bantlaman

Kızlar günaydın bişe diyim mi size benim epeyce Bi süredir kaldığımda abi ağrı olmuyo bunu gelişime büyümeye bağlardım. Hiç hissim yok benim. Ve kuyruk sokumumda baskı ve ağrı var neyin nesi bunlar

Canım hayırlı olsunnn inşallahh bana da bant mı verelim yoksa estrofemi hap olarak mı içmek istersin diye sordular ben de bant beni tedirgin eder hap olarak verin dedim. Östrojen hormonu salgılıyor vücuda o bant kuzm.

Gözün aydın canımm, inşallah bikaç haftaya senden de güzel haberi alacağız Climarayı ben hala kullanıyorum, 2 günde 1 değiştiriyorum. Tamamen yapışması lazım evet, bi ucunu açıp yapıştırıyorum sonra diğer tarafını kaldırıp yapıştırıyorum kalça ğstğne hafif yan tarafa doğru, benim hiç kalkmıyo

Tatlımm olmasınnn ne diyorsun senn me guzel ıste ben ne cektım tutunmaya baslarken basladı bel agrılarım bı kac ay devaö ettı sonra döndü kuyruk sokumu agrıısna fena bısey hıc hissetme tavsıye etmem bırde tabı vajına kemıgı agrısı bıle cektım düşün

Yavrum ben 3 aydır ağrısız dönemim yok yataktan kalkamadım hele bel ağrısını spondilitli birine asla deme mesele ağrı olup olmaması değil kasıklarda Bi doluluk olur arada hafif kramp girer ne bilim bunlarla gebeliği hissedersin bunlar yok geçenlerde de dedim hareketlerim zorlaşacağına rahatlaştı. Bu kuyruk sokumunda ağrı uzun süre ayakta kalınca olur benim bildiğim ayakta durduğumuz yok anlayamadım iyice huylandım yani

Günaydın canlarr

1 tanecik yumurtam cok guzel ilerlemiş 4.gun bugun pek umudum yoktu hirsli cikti insallah hep öyle devam edersımsıkı tutunur bana da blast olur bugun dondurucaz dedi embriyolog simdi ben agustosu bekleyeceğim bir kez daha toplanacak tabi 1 yumurta

Teşekkür ederim kuşum evet östrojen hormonu salgiliyormus kuşum. Aynen benide tedirgin etti gece çıkacak diye sağa sola dönemedim bile ki çıkmış zaten. Aynı zamanda estrofemde var bu sefer.

Evet banada kalça üstünün yan tarafına yaptı ilkini hemşireye yaptırdık merkezdeydik ama saçma sapan yapıştırmış ortası filan hep hava dolu bide bizim hemsireler yani ne kadar önemli olduğunu bu tedavilerin kendileri anlatıyorlar ama çat diye yapıştırıyorlar. Sen faydasını hissettin mi bandın

Valla agri olsa korkutuyor olmasa yine korkutuyor bnde agrıdan korkuyorum zaten ilerledikce gecermis 2.trimesterde pek olmazmis son 3 ayda baslarmis tekrar korkma icini feelrah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…