2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ahhhhh, çok üzüldüm.
Allah korusun bütün kuzuları.

Bergüzar korel donat gibi olmuş son zamanlar götmedinmi kız tansiyon bişe problemi de yokmuş benimsemişti de o halini
Ya gebelikte olabiliyor ama geçen bir grupta doktor yüzün şişmiş demiş kıza idrar istemiş kaçak varmış gebelik zehirlenmesi. Oradan aklıma geldi tansiyon yokmuşta genelde tansiyonda eşlik ediyor. Ama elbette gebelik nedenli de olabilir kuzum

Kilya serum hala gidiyor mu ne diyor asistanlar

Tabi canım şaka Bi yana kontrollü gitmekte fayda var

Ben de bu son gittiğim kontrolde kilo almamışım hatta biraz gram vermişim ya. Bi dahakşnde gene almamış olursam annenin yemekleri yaramadı heralde bak bana dicem benimkine
Ahaha cok mantıklı bnde olsam derdimkaynanam gelse abur cubur yemezdm yemekte cok yemiyorum aslinda ben bu durumda kesin zayiflardm sucuda ona atardm biz niye böyleyiz

Kilya serum hala gidiyor mu ne diyor asistanlar
Gidiyor yavrum doktorum istediği için kendileri bir şey yapamazmış da hala sancı çıkıyor zaten bugün nst ye çok girdim sancı çıktığı için duşa da izin vermediler koktum koktum. Serum da Pump mı ne dedin ona bağlı söküyorum bir kiloluk serum ile lavaboya gidiyorum. Bir de idrar ölçtürüyorlar ay bin yıl düşünsem şunları yaşayacağım aklıma gelmezdi. Magnezyum bazılarında ödem yapıyormuş da onu takip etmeleri gerekiyormuş içtiğim suyu idrar miktarını not ediyorum. Geliyorum tekrar makineye takıyorum serumu. Gece tam hazırlandım serumu taktım ışığı kapatmayı unutmuşum sinir oldum tekrar söktüm tekrar gittim ışığı kapadım geldim. Bunları biri ile yapmaya da utanırım ne yapcan mecburen işte oflaya puflaya geçiyor. Yarın sabah gelen doktora yalvaracağım kendi doktorumun hemşiresine de mesaj atacağım. Ay vicdan da yapıyorum böyle diyince hemşire dayan filan dedi ya ama ne bileyim ki bebekler içinde iyi mi bu halim bilmiyorum sürekli ilaca maruz kalıyorlar

Valla cok haklisin ama yarin bence bu aklindakilerin hepsini sor sende kendi acından haklısın sonucta tamam dayan diyorlarda birde senin sagligin var burda nereye kadar magnezyumla gidecekler oda var bencede kendi hemsirene mesaj at ilk agızdan duymus olursjn ne düsünüyorsa doktorun

Ben de bu son gittiğim kontrolde kilo almamışım hatta biraz gram vermişim ya. Bi dahakşnde gene almamış olursam annenin yemekleri yaramadı heralde bak bana dicem benimkine
Kızz benımkın1 hfta kaldı ben 4.5 kılo verdım ya o hafta stresımı tetıkledı kadın bebekte o ara gerıledı zaten

Kizlar bisey sorucam simdi mesela bebek 1 hafta onde 2 hafta onde diyorlarya bunu sadece kilo.vs gore mi diyorlar sizce yoksa organ gelisimide mi ömde oluyor mesela 34te dogum yapan birisi cigerleri 36 da gibi gelisimi tamamliyor mudur hic sordunuz mu yarin bunu sorucam doktoruma

Buradakiler işte doktorum başka olunca yorumdan kaçınıyorlar bir bayan doktor var. Ona kalsam alırdı işte kadınlar halden anlıyor yine de. Sancım çıkınca iyi iyi sende kurtul artık biz de dedi Magnezyum da uzun süreli kullanım önermiyorlar bir de yani hani böyle konuşunca doktor elbette benden çok çok çok iyi biliyordur. Kemik gelişimini olumsuz etkiliyormuş bebelerin. Bir de dün gece mesela kaşıntım çok oldu. Karaciğeri olumsuz etkiliyor ilaçlar yoruyor. Nereye gitsem bir şeye çarpıyorum.

Canım sadece kiloya göre. Çünkü 40 haftalık bebekte bile organ potansiyelini kimse bilemiyor. Doğunca anlaşılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…