2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy bebde bu orta sehpa mı ne diyorum o kadar küvetten uzagimm

Sorma valla ya sizde gerginlik sinir varmı ben çok gerginim yaa. Aslında haksız şeyler değil ama geriliyorum yani bişeylere. Herkes benden çok alıngan hryheyleniyorum
Beni bu aralar biliyosunn hep alınganımama bunun soyle bir etkisi var sizdede oylemi sinirlendikce yemege yoneldim tatli yiyorum ogle esimde surekli gun asiri sıkıntıdan mjtfakta buluyorm kendimi

ben kullandım canım enfeksiyon için çok iyi doktorum verdi bana da enfeksiyon daha tehlikeli

Geçmiş olsun canım bende kullanmıştım hatta doktor tedbiren veriyorum bir içini temizlesin demişti az bir bakteri görüşmüştü. Bir zararı olacağını zannetmiyorum enfeksiyondan yana için rahat olur. Gece içmek iyi diyorlar tutabildiğimiz kadar içinde tut diye hemen idrara çıkma diye. Yalnız ishal yaptı bende bilgin olsun. Ben sevinmiştim gerçi kabızlık vardı öbür türlü de içim rahatlamıştı

Bak dogurupta yazma sakın dogurmadan yaz sende heyecanımıza heyercan katalım
Yaa ılk ben doguma giriyorum deyınce herkes sasırmustır hee hıc beklenmıyor bırde ılk
Keske ılk baskası dogursaydı bende gorseydım o heyecanı o zaman ben cok gergındım cunku erkenden bıde dogurmak
Neyse cok şükür şaka bı yana rabbım herkesı kurtarsın saglıkla

hayrunnisa85 kuuzuu kızzz
Zeynepkamil hastanesınde bebek yogun bakımı kapalıymıs
Benım kızın yanındakı bebegın annesı gebelık zehırlenmesı gecırıyormus orda dogurmus
Bebeklerı almıyorlarmıs yogun bakıma
Ureyen mıkrop varmıs Rabbım esırgesın hepımızı cocuklarımızı sevdıkleırmızı ümmeti Muhammedi
Etrafımızdakı şu mıkroplar vırusler bıtsın ınsallahhh Rabbımmm sen yarıdm et

Amin yavrum Yazarım çok ani gelişmezse ay sancım var diye muayeneye götürdüklerinde dizlerim titremişti pek fena oldum korkudan alsınlar diye bekliyorum alırlarsa da kalbim dayanır mı bilmiyorum acayip heyecan basmıştı ama daha çok korkup içime kaçtım resmen hemşire geldi diyor bir on gün daha dayan dedim sabah yalvarmayı düşünüyorum dayan dayan diyor bir gün bile kar. Dedim benim dayanacak halim kalmadı. Ben dayansam babam aramış sabah eşimi yarın söyle ya alsınlar ya çıkarsınlar bu nedir perişan oldu diye benden için. Bizimkiler yapışacak doktorun yakasına al diye

Benımkıler de oyle demıstı o zamanlar

Benımkıler de oyle demıstı o zamanlar
Geçti gitti inşallah kuzum darısı bizlere olsun inşallah sağlıkla ameliyat süreci filan yüreğim güm güm ama cidden bu gece mesela buhranlıydı hani kaldırıp bir yerden atası geliyor insanın kendisini. Hastanede olmak çok kötü bu hizmet evlerde sunulsa keşke

Beni bu aralar biliyosunn hep alınganımama bunun soyle bir etkisi var sizdede oylemi sinirlendikce yemege yoneldim tatli yiyorum ogle esimde surekli gun asiri sıkıntıdan mjtfakta buluyorm kendimi
Benim o durum değişkrn bazen canım sıkkın olunca hiçbişe yiyesim gelmiyo bazen sinirden midem kazınıyo valla anlamadım bu işi. Gece 2 de kalkıp yemek yemelerim başladı bu ara mutfakta işte. İyice cinsleştik ha

Saol cnm..evet cnm gece yatmadan içeceğim minimum 4 saat mesanede kalması gerekiyor..
Yaaa bakalım bana etki edecek mi anladığım an muz yerim

İki - iki buçuk saatte bir kalk süt sağ yürüyüş yap yat sonra tekrar aynı şekilde gün bize bu şekilde yetmiyor bebişler gelsin hiç yetmeyecek heralde onlar yanımıza gelsinde önemli olan o yinede herşey onlar için

Valla bende anlamafm kendimi surekli abur cubur yerken buluyorumsonra birde gidip tartiliyorum hemen degisiyor sanki
Bergüzar korel donat gibi olmuş son zamanlar götmedinmi kız tansiyon bişe problemi de yokmuş benimsemişti de o halini
Nasil sismis valla bende mi boyle olucam aceba dedim bu kadar kilonun üstüne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…