2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay bende tam başka demişim Eslem kızımıza

Boncuk gözlü olacak desene maşallah bıngıl bıngıl bıngıllansın pofidik poğaça olsun bacaklar yeni doğan bebeğin mavi olur derler döner derler ama ne zaman nasıl bilmiyorum. Eşimle bende yok ama ailede mavi de yeşil de var. Ben beklemiyorum pek esmerlik baskındır ama ayy sağlıkla doğsunlarda hele bir

Sırada kim varr acabaaa ayy çok heyecanlıııııı sabah da bizimle çalışan ustanın eşi doğum yaptı çook sancı çekmiş dil de bilmiyor kadın baya tedirgin olmuştur ya neyseki o da sağ salim kavuştu kızına artık sırada kim var merakla bekliyorum ay ne güzel topik ardı ardına transferler şimdi ardı ardına doğumlar şükürler olsun bu günümüzeeee

Aynısını bende dedım hemsıreyee
Ama tabıı renklı göz de olursa ayrı bı olur gıbı nedense renklı goz merakı var bızım mılletteya

Yaaa gözünüzaydınn kzuummm çok sevindimmmmm Spinal mi genel mi oldun

Ay annem bana biraz önce ne diyo. Kızım senin dudağın falan büyüdü değişti yüzün de değişti. Nasıl oldu yani noluyo öyle olunca. Doğum geldi demek oluyo dedi

Çok şükür canım benim haydi gözünüz aydın Allah sağlıklı sıhhatli anankı babalı büyütsün inşallah darısı sağlıkla bizlere

Ay annem bana biraz önce ne diyo. Kızım senin dudağın falan büyüdü değişti yüzün de değişti. Nasıl oldu yani noluyo öyle olunca. Doğum geldi demek oluyo dedi
Yaa sabah esime demıstım
Dudaklarımın ici artık dısına cıkmıstı dıe
Bu arada benim dogum sonrası 5 kılom kaldı
Oda suan gobeegımdekı şişlik bakalım 40 gun sonunda ne olucak bu arada dudaklarım yerıne geldı

Ay benim dudaklarım büyük kalabilir büyük dudak iyidir
O kilo da gider merak etme bak şiştim şiştim dedin hepsi gitmiş gördün mü

Aynısını bende dedım hemsıreyee
Ama tabıı renklı göz de olursa ayrı bı olur gıbı nedense renklı goz merakı var bızım mılletteya
Aynen öyle bir merak var erkekte sevmem aslında renkli göz böyle simsiyah olsa zeytin gözler olsa daha çok seviyorum açıkçası. Kızlarda güzel oluyor ama renkli gözler Benimkilere bile diyorlar inşallah renkli olur diye baba tarafımda mavi-yeşil anne tarafımda yeşil renk yaygın baya.

Oyy oyy maşallah eslemimize büyüyor yavaş yavaş

Kızlar İki gündür sarı akıntım vardı
Bugünde biraz koku geldi.
Birazda arada bel ağrım var onun haricinde birşeyim yok.idrar tahlili verdim..
Biraz enfeksiyon çıktı acil doktoru monurol şase 3g verdi.doktorumun sekreterine yazdım cvp bekliyorum Cvp gelmezse ne yapayım içeyim mi doktordan haber mi bekleyeyim..
Kullanan oldu mu hiç aranızda

Eklentiler

• 80C578C5-65A8-4D09-ACBF-1B8522AD0F67.jpeg
    26,8 KB · Görüntüleme: 39
Acil dr un ne verdıyse onu kullan kuzum sonuçta hamıle oldugunu biliyor
Kullanmaman asıl sıkıntı bence

Kızlar ayaklıkla deneyenelr var mı
Resmın tamamnmını almıyor bıraz kestım oyuzden ama ust kısmı onemlı olan
Bu sekılde oturdu ayaklıkla deneyen varsa yazabılır mı
Dogru mu yaptım katlanan kuvetın ayakları bu sekılde kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…