2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ohh benim kızım hakkını sonuna kadar savunsun aferin ona ağlamayana meme yok

Dün ben de eşime diyorum bütün eziyeti ben çektim 9 ay ben taşıdım gidip sana benzeyecek
Yaa vıdeolar varya hatta ınstagramda karsıma cıkıyor
Mıde bukantını cektım
Dogum sancını cektım
Uykusuzluk cektım
Ama sen ne. Yaptın
Gıttın babana beznedın
Esımende gösteriyorum cok gülüyor
Tabı hosunanda gıdıyor
Dun resmını acıyor esım
Bana dıo bak sevgilim
Yanı bebegın resmı ıcın dıo
Yaa sımdı bıle konustoruz da halen hayal saka gıbı gercekten bebegımız oldu mu felan dıyoruz

İyi olacağım inşallah yavrum
Olcaksın tabiii hıc bısey kalıcı degıl bak bana en buyuk gozununuzun onundekı ornek hamdu senalar olsun bende daha da ıyı olcam dıe telkın eıdyrıum
Inan herseyı yazdım ki
Yasayanalr olursa destek olsun bunu yasayanlar var dıe senınkıde gececek kuzumm hıc bı dert de hastalıkta kalıcı degil hamılelık surecıde gecıcı hepsı
Bende sabırla 13 gundur bekliyorum bebegımı kollarıma almayı
Rabbım beterınden korusun herseyyın rn ıyısını bızım ııcn o bilir
Ama bu sureclerı gecmek zor tabı sabır dıleyıp bekleyecegız ınsallah Rabbım sabrını da versın

Öyle kuzum içindeyken geçmeyecek gibi hiç. Ama inanıyorum geçecek ve daha güzel sabahlara uyanacağım ben de Sağlıkla bebelerimin ağlamalarını duysaydım önce. Bende kendimi toparlayacağım inşallah

Tabııı kıı annesıı ınsana ılac gıbıler onlar

Kızlar su ayrıntı gelmısken aklıma yazayım
Ameliyat sonrası tek gıyebıldıgım sey hamıle taytım ınce penyeden vaıkıkıden aldığım muthısss kurtarıcım oldu
Dun yıkadım bolll bır eaortman gıydıım bı muddet yuruyunce dıkiş yerı yanıyo ıayer ıstemez esortman ve oıjamalarda olan bel lastıgının ve dıkılme sekllı etkılıyor sımdı dırek kalktım onu giydim ohhh cektım yanı o kadar etkili bısey oluyor sızın ıcın akkınızda bulunsun kuzular

Annelık ney di?
Kahvaltı yaparken bıle süt sagım zamanı geldiyse
O süt bı sekılde sagılmalı idi
Hazır olun kızlar geliyor gelmekte olan günler
Su uyur anne uyumaz
Benım mınnak yavrum sımdılık evınde olamasa da anneesı gece nobetındedir kalkar o süt sagılır
Bır sonrakı gun İcin bebesıne hazır halde bırkılır
Cünkü bız anneyız

Su makineyi kullanabilecek miyim ondan bile süpheliyim valla insallah bebise yeterim diyorum

Su makineyi kullanabilecek miyim ondan bile süpheliyim valla insallah bebise yeterim diyorum
Yaaa olur mu hıc o sınyalı gonderme
Bedenıne guven nerelerde ne stres yasayan ben sıze umut olsun
Ilacla ayakta durmaya calısan ben kuzum
Ne ugraslar sonucu Rabbıme sukur ler olsun buraya vardım
Sen neden motivasyon unu düşürüyorsun
Bak ben kucucuk mınnacık kızımın umuduna tutundum olduysa
Elbette sıze makıneye bıle gerek kalmadan dırek beslıceksınız
Belkı calısrken vermek ıcın fazlalıgını saklamak ıcın kullanabilirsin
Bedenin süt uretıyor ama tedırgınlık neden aglıyor yetmıyor mu? Dusuncesı ıle mamaya bıberona kosmamak kaydı ıle ıyıce sutun gelene kadar takvıye gerekebilir
Ama sen hep sagıcan sıkıcan
Beslenmenı ona göre yapıcaksın
Benım ılk gogus ucundan bı kac damla ıcıın me sıktılar hemsıreler bılıyormusun amleuyattan cıkmısım yatıyorum meme ıle ıynandıkca artık rahım kasları calıısyor ee tabı amelıayt sonrası agrılarım arttı ama sırf ılk süt sıfa dıe
Bırde bildiğimiz enjektor ıle ıgnesız tarafı tabı
Bı kac damla cekıp göturdu
Ona bıle ne sevınıyor ınsan
Daha dogum zamanım gelmemıs tı cok gergın strealıydım hıc beklemedıgım anda oldu dogum bebegım ıcın endıselıydım felan ama
O 4.5 damladan bak makınedennalmaya kadar geldık Rabbıme sukurler olsun mucize sı bıze armaganı
Hıcc olumsuzlugu dıle getırmeyın
Enerjı cekıyor neyı cok dıllerdırırsenız o oluyor
Guzelı cagırın hayal edın son gunlerıınız basaracagızzzz

Haklsiin canim insallah hepimizin hakkinda hayirlisi olur saglikla kavusalim meleklerimize

Canım, proluton’u SGK karşılasın diye öyle bir tanı girmiştir.
Hiiiiiiiç kurma bence.
Benim reçetelerde ne tanılar yazıyo.
Canım benim özel sigorta zaten de doktoruma da söyledi ordaki nöbetçi doktor videosunu çekip attı kanamı alanı olabilir mi diye boşa tanı değildi anlicağın sadece onemsemedi kendi dr um, bir de ilacim yok ki zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…