2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bana da senin haftalarda olmuştu canım Dr tek taraflı ağrının anlamlı olmadığını söylemişti. Ertesi güne kalmamıştı zaten

Senınkın 2. 650 en azınddan benımkısı mınnakk kız canı ıcınde sagolsunlar da napayım büyür Rabbim yürü ya kulum dedıkce

Tek canım, 9 gün sonra. Dr un kongresi varmış biraz açtık arayı. Yok dert etmedi zaten ben benim yüzümden diye üzüldüm. Elimde değil tabi de analıq
Cnm şeker olunca illaki bebeği etkiliyor çok fark yok ins bu hafta o eksikliği tamamlar öne bile geçer az kilosu düşse biz yipratoyoruz kendimizi sağlıkla kucağımıza alalım ins

Cnm arada ağrılar tavan yapıyor seninde arada olması normal ama artarsa Dr görüş haber bekliyorum demişsin ne dedi Dr.

İns birşey olmayacak proluton kullananlar çok oldu ve şifa oldu bak miniğin tekmeler atıyormuş annesi o içerde kalan lekelerdir benimde 8_9haftalrda lekelenme olmuştu içerde kalanlar demişti dr. İns atlatacaksin

Şekerle alakasi yoktur belkide. benim önce bi hafta önden gidiyordu 20.haftadan sonra 1 hafta geriden gelmeye başladı bende şeker yok bu arada. Dr önemli olan gelişimin devam etmesi 1 hafta önemli değil dedi ayrica ufak olmasi yapisal olabilir dedi baba da bende iri degiliz bi de ben dondurulmuş embryo transferi oldum tarihi hepsi kafasına göre hesaplıyor kimi geri dedi kimi ileri bence kafana takma .şekerin varmış neler yasak bilmiyorum ama kefir,kaşar peyniri,avakado iyi geliyor benim geçenki kontrolumde durum toparlamıştı 2.500 kg geldi 34.hafta iyi dedi muz yiyebiliyor musun bilmiyorum yiyemiyorsan kaşar peyniri ve cevize agirlik ver canim

Hadi yaa. Şekeri de boşveremiyosun tabi

Canım o bana birkaç kez gece yatarken oldu, uykumdan uyandıracak kadar çok ağrı yapıyordu, zor nefes alıyordum falan. Tek taraflı, karnımdan kasığıma inen bşr ağrıydı. Daha sonra idrar yolu enfeksiyonu geçirdiğimi fark ettim, acilde muyane olunca. Zaten kokulu akıntım da oluyordu o dönem. Sendeki de öyle bir şey olabilir, korkma.

İns birşey olmayacak proluton kullananlar çok oldu ve şifa oldu bak miniğin tekmeler atıyormuş annesi o içerde kalan lekelerdir benimde 8_9haftalrda lekelenme olmuştu içerde kalanlar demişti dr. İns atlatacaksin
İnşallah canım benim.
Evet, çoğu kişide olmuş canım.
Şimdi eğer gece kanama olursa ne yapıcam diye düşünmeye başladım.
Birkaç özel hastaneyi aradık, nöbetçi kadın doğumcu yok.
İnanılır gibi değil.
Acil doğum olunca demek ki hastanın doktoru kimse o geliyo sadece.
Yasamademek123 , sen acil durumda Zeynep Kamil’e mi gidiyordun?
Göztepe SSK değişti, Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi oldu ya.
Orda var mıdır acaba nöbetçi kadın doğumcu?

K Kuzum medıvıa da nöbetcı var bana dr öyle demsıtı
Bırde ben kanama durumalrında özelden gecmıstım artık Ümraniye kadın dogum hastanesınde kaldım
Özeller hep gerı gonderıyırdu duzgun takip edılmıyordu içim rahat etmıyordu
En azından onalar kanama alanı vs bısey gorunce kendileri takip edıyırdu

Tek canım, 9 gün sonra. Dr un kongresi varmış biraz açtık arayı. Yok dert etmedi zaten ben benim yüzümden diye üzüldüm. Elimde değil tabi de analıq
Sende diyetine dikkat ediyorsun yine onlar icin canım elinden gelen bisey yok ki sükür kilosu iyi yinede birazcık kasar sut muz ceviz yesen az.olcude olsa olmaz mi baya fayda ediyor

Sende diyetine dikkat ediyorsun yine onlar icin canım elinden gelen bisey yok ki sükür kilosu iyi yinede birazcık kasar sut muz ceviz yesen az.olcude olsa olmaz mi baya fayda ediyor
Süt ceviz serbest zaten kuzum yiyorum hatta bu hafta günde 1 kez muz da yedim yasak olmasına rağmen... Neyse artık her şey olacağına varacak ne diyeyim Allah sağlıklı versin de

Tamam canım, çok teşekkür ederim.
Aklımda olsun Mediva.

Süt ceviz serbest zaten kuzum yiyorum hatta bu hafta günde 1 kez muz da yedim yasak olmasına rağmen... Neyse artık her şey olacağına varacak ne diyeyim Allah sağlıklı versin de
Amin canım sık kontroldesin Allah in izniyle hicbisey olmaz insallak kilosuda iyi minnosun haftanda iyi hepimiz bir bir sırayla dogurucaz bakalim saglikla gelsinler insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…