2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa biz seninle buralarin tozunu attirirdik aktuel takip etmektenherseye zam geldi bacim birisi yazmis fiyatlarimiz artmistir gecen haftaya göre ama gelecek haftadan daha ucuzdur diye ne alsan o kâr kalıyor sana

Valla su bitmisti istedik 17.5 dedi yine mi zam dedi esim eve geldi bence aritici taksak daha karda olurduk misafir gelen giden de olur dedim bi soruyum ne kadarmis diye sansimiza kampanya varmis iyi dedik taktiralim
Benim de arıtıcı çok ama çok memnunum tek sıkıntısı 6ayfa bi filtreyi değiştirmeyi unutma sakın tadı aşırı fark edio çünkü

Kilya kuzum benim resmen büyük bir mücadele veriyosun ama yavruşlar için değer inşallah şu haftasonu nu atlat güzel haberlerinizi alıcaz dualarım seninle

Valla su bitmisti istedik 17.5 dedi yine mi zam dedi esim eve geldi bence aritici taksak daha karda olurduk misafir gelen giden de olur dedim bi soruyum ne kadarmis diye sansimiza kampanya varmis iyi dedik taktiralim
Yeminle durduk yere masraf çıkıyo
Ne kadarmış de bakim iblis kulağıma fısıldadı

Ah kuzum inşallah Ben kendi çektiklerime odaklı değilim sadece bebekler için endişe ediyorum süreç uzadıkça korkuyorum. Yaşadığım sıkıntılar sadece beni etkilemiyor maalesef benden belki daha çok bebekleri etkileyebilecek riskler var. Dolayısıyla endişe ediyorum. Kendim için olsa Allah öyle büyük dertler vermesin de tabii bu kadar zaten çekmezdim. Bakalım hayırlısı ile bir haftaiçine gelelim kazasız belasız inşallah daha iyi olur. Haftasonu kimsenin olmaması da geriyor beni.

Ah öyle canım haftasonu olması da beni geriyor gerçekten. Hafta içi gelsin diye dört gözle bekliyorum ve tabii bir aksilik çıkmasın diye yoksa şimdi doğuma alsınlar diyemiyorum zaten ameliyat ekip işi sadece doktorum gelsin ile olacak bir şey değil. İnşallah pazartesi gelsinde doğum netleşsin istiyorum

Umarım kuzum yine sancı çıktı nst de ki. Şu haftasonunu kazasız belasız atlatsaydık inşallah Bebişler iyi olsun diye sürekli dua ediyorum. Pazartesi söyleyeceğim canım doktorum gelir mi bilmiyorum hemşiresine mesaj atacağım gelmeyecekse de. Hayırlısı ile pazartesi gününe kavuşalım

inşallah en yakın zamanda sağlıkla kucağına alırsın çok yıprandın ne desen haklısın o kadar magnezyum yüklemenin de anlamı yok dediğin gibi
Amiiiin sağlıkla inşallah Hepsi bebeğe de geçiyor sonuçta Sadece seni etkiliyor olsa yine amennna

Bakalım canım şu haftasonu bir an önce geçsin inşallah sıkıntısız şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…