2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canım öyle anne karnı daha iyi ama kolestazım var şimdi sancı çıkıyor diye magnezyum yüklüyorlar ve her ikisinin de bebekler için riski var. Yazmadım buraya hiç aklıma getirmek istemiyorum ama okudum baya makaleler çalışmalar var üstelikte net bir şekilde magnezyum erken doğumu engellemez diyor. 24-48 saat kadar doğumu ertelemek için filan olabilir diyorlar. Şimdi kalkıp sürekli bunu bağlarlarsa olmaz artık diye düşünüyorum. Mümkün olan en uygun vakitte alınması tavsiye ediliyor. Üstelik şekerde var yani. Bir iki bir iki gün diye itelemenin anlamı yok diye düşünüyorum. Elbette işin uzmanı onlar bunu da sorgulamıyorum da. Yıprandım artık.

Kızzz gercek mı agladın yaa hem stres hem heyecan hem duygu yükü kızlar surda 1 ay sonra kac kısı kalır ki dogum yapmamış
Sonra hepımız onları bekleriz
Rabbım herkesın evladını baggıslasın ınsallah

Amin kuzum içimden çıksın da çok istemiyorum ama hadi hayırlısı
Aslinda buda basladi hepimizde kalsinlar orda diye
Gerilme bence raat felan yaptirmisti anlamadm bile demisti aman biz neleri gorduk kiz en buyuk korkum spekulumdu benim transferde ondan sonra canimi bisey acıtmaz dusuncesindeyimdun bi dr soru cevap yapiyordu kadin sormus cati muayenesi dogumu baslatir mi diye oda oyle olsa kimse 40 ta dogurmazdi 39 muyane yapiyoruz demis

Valla o kadar haklisin ki aslinda hepsi birbirini tetikliyor ve en onemlisi senin psikolojin artik izin vermiyor hakli olarak bence bu magnezyum olayini hafta sonunu kurtarsin diye yaptilar pzt sanki alirlar gibi geliyor nereye kadar boyle gidecek her gebeyi boyle yatirip magnezyumlada engelleyemezler ki seninde biran önce toparlanman lazim tahlillerin normale dönmesi lazim pazartrsi herseyi soyle bence artik bi zahmet onlarda elini tasın altina koysunlar

inşallah en yakın zamanda sağlıkla kucağına alırsın çok yıprandın ne desen haklısın o kadar magnezyum yüklemenin de anlamı yok dediğin gibi

Ben yaptırdım çatıyı. O kadar rahat geçti ki, ben doktor sadece açılmaya baktı zannetmiştim, günler sonra öğrendim o an çatıya da baktığını

Ama herkeste aynı olmuyor. Doktorun ya da çatıya bakan ebenin elinin hafifliği, tecrübesi, sende o sırada enfeksiyon tarzı bir durum var mı, he bir de senin ağrı eşiğin, vajinal muyaneye alışık olup olmaman vs. bunlar acı hissetmene sebep olabiliyor.

Cnm ya yıprandım gerçekten de haklısın evet anne karnında durmaları iyi ama her gün ilaç iğne senin dde deramnin kalmadı bebisler yer daraldikca zaten sen stres oluyoorsun ne desek boş ins bir an önce sağlıkla kurtulun dr.unla konuş senin düşünceni belki senin dediğin olur .
Güzel haberlerle dön ins sütte anneyi mahvediyor arada kaçamak senin de hakkın evet bebiş zayıf kalınca bizler çok tedirgin oluyoruz 37 haftana bişey kalmamış zaten 37 de doğumlar başlıyor sağlıkla kucağına al cnm çatı muaynesine gelmedik daha girince bize yaz bakalım nasıl bir şeymiş

Bende sabah kalktım hemen süt sagmak aklımdanoyalanma Derya dedım
Yatagımın basucuunda gecede sagıdıgım ıcın
Aldım elime yerlestırıyırum pompayı claısyor ama meme ıcıne almıyor vakumlamıyor
Icıne tepmeye calısyorum yokk eısmden bile yardım ıstedım en az 20 dk memelerle mucadele ettık süt ü bısaltmam lazım ama nedne olmuyor neden almıyor derken
Esım bı baktı sadece mınıcık bır parcası var bıberon a rn son sut akarken ordan gecıyr o takılı degıl uyku sersemı hay Allah dedık yaa
Insan saskın streslı heyecanlı oldugunocın süt sagmak bıle ayrı gerılıme ulaşıyor

Cnm ya gerçekten çok zor günlerden geçiyorsun..
Doktorun dediklerine güvenip kendimizi emanet ediyoruz ama bazen de mantıklı gelen kendi fikirlerimiz oluyor ki gerçekten sen haklısın.Kolestazın var tehlike,alerjin bir yandan..
ciğer geliştiricini oldun, bebeklerde iyi,hadi kilolarını ölçebilseler belki küçük diye bekletmek isterler ama öyle bir durumda yok,neden bu kadar bekletiyorlar anlamadım..
bence pazartesi yada salı doktorun doğuma alır diye düşünüyorum.. sağlıkla gelsinler inşallah

Günaydın..sende hayırlı haberlerle gelirsin inşallah cnm

Ay o minik parçayı ben çöpe atçaktm dedm bu ne tıpa mı koparıp atışıyor heralde diye sonra baktm çalışmıyor makine geri taktm onu çalıştı parçalar flan oturmayınca asla çalşmıyor

Canım Kilya cım hepsi geçecek hamile son günlerin öyle düşün bebişler içindeler onlara güzel hisler gönder “annecimm herşeye ragmen sizler için bunlara katlanıyorum siz biraz daha içimde kalın biraz daha büyüyn diye sizi çok seviyorum “ vs gibi şeyler söyle onlara güzel enerjiler gönder yani ben senin yerinde olsam sanırm iyi tarafından bakmaya çalışırım biliyorum çok zor ama bardağın son damlaları çookk az kaldıı herşey bitecek ve bir ohh diyeceğiz insallah ben o kadar kötü bir kaburga ağrısı çekmiştim ki nefes dahi alamıyordum kayınvalidem karşımda bana bakıp ağlıyordu kadın eliyle başımı okşuyordu geöecek kızım diye gerçekten çok kötüydü yaklasık 1 ay sürdü ama o acılarla ağlarken yine elim karnımda kızımla iletişim kurdum hep çok daha iyi hissediyor insan kendini öyle anayız biz herşeye katlanırız kadınlar daha güçlü Allah kimseye dayanamayacagı zorluk vermezmiş inşallah bunun da üstesinden geleceksin canım ben inanıyorum sana

Kilya kuzumm şurdan bak olaya bırde
Hafta sonu sana mudahale etseler asıl dr lar yok hepsi bırbırnden farklı daha az kısının calıstıgı haftasonu nobetındekıler ilgilenecek senı cıddıye aldıkları ıcın haftasonu gecsın dıe o ankık mudahale ediyorlardır
Asıl dr lar hepsi bır gelecek pazartesi sabahı senın son hallerın hakkında konusup nihai karar a varacaklardır
Emınım annesı sabrın ve sıkıntının son demlerı Rabbım den neyı cok istersek onunla ımtıhan edermıs
Bızım yalvarmamız onun hosuna gıdermıs
Oyuzden sınanıyoruz sag elını kalbıne koy LAHAVLE VELA GÜVVETE İLLABİLLAHİL ALİYYİL AZİM dıe zikret senı bedenını kalbını ruhunu ferah kılsın ınsallahh

nurselek kizzz esin suya zammı geliyor demisti valla hemen gelmis 2.5 lira ani bir kararla arıtıcı taktırmaya karar verdik
Ewet gelmıs kuzu zaten ben 1 bucuk aydır dunyadan bı haberdım kafamı kaldırdım baktım
Hatta bı nuddet daha saga sola bakmayay karar verdım cunku kaygılarımı arttırıyrodu dunya nere gıdıyor dıe Instagram da bıle gezıneemz olmustum dolar yuzunden tv hıc bakmıyordum sımdı daha yeni bısey ler e bakıyorum ooofff herseyyy ateş olmus

Erhan karaalp di mi çok tatlı bir doktor herhalde İstanbul’da olsam doktorun olmasını isterdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…