2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hepinizin güzel doğum haberlerini aliim inşallah rahatlarım gerçekten kardeş gibi olduk burda başka bi his bi sevinç şu aralık ayı uğurlu gelsin hepimize bol bebişliiii bol neşeli geçsinn inşallah

Kız bana da öyle geliyo doğurmak istemiyo muşum gibi bir hissiyat bugün doktora da diyorum ya içerde iyi hocam bunlar ben razıyım ellemeyrlim diyorum
Korkudan ileri geliyo işte bunlar hep maalesef5
Valla korku heyecan helsi birbins girdi hakkimizda hayirlisi saglikla gelsin minnoslar

Kızlarr kızlarrr bisi sorcam ben ne tarafa yatsam karnım o tarafa yamuluyor baya baya bu normal mi sizce
Bu haftada benim de öyle canım. Başta korktum ama burada takip ediliyor nst girince rahatlıyorum azıcık. Pelte gibi yığılmaz ama yamulur kuzum. Hareketlerini hissediyorsan sorun yoktur bence.

Bu haftada benim de öyle canım. Başta korktum ama burada takip ediliyor nst girince rahatlıyorum azıcık. Pelte gibi yığılmaz ama yamulur kuzum. Hareketlerini hissediyorsan sorun yoktur bence.
Aynen yamuluyor karnim elimi koyup doger tarafa donunce normale dönüyor ama geceki yazdigimda hic bu kadar yamuk görmemistm kilya valla zor biliyorum ama iyi ki orda takip ediliyorsn inan evde icin icini yerdi

Gece gece sinirim zıpladı gerçi sabah olmak üzere. Hemşire kan almaya geldi bu kez serum taktığımız için düzenli kontrol etmemiz gerek dedi. Serum hala bitmedi bu arada yarın sabaha ancak biter. Neyse baş ağrımda var yapıyormuş magnezyum. Ben bunu sökersiniz diyordum artık dedim. Yok dedi düzenli takılacak. Ne demek düzenli takılacak sinirim zıpladı. Tutabilecekleri kadar tutacaklar dedi. Alsınlar beni artık dedim. Allah aşkına aldığım ilacın haddi hesabı yok. Yazık yavrularıma da iki gün daha fazla kalacak diye ilaca boğmak istemiyorum artık ya. Bu bitince taktırmamayı tedaviyi reddetmeyi düşünüyorum kafalarındaki buysa eğer. Gerçekten sinir oldum. Artık saçma geldi bana.

Aynen yamuluyor karnim elimi koyup doger tarafa donunce normale dönüyor ama geceki yazdigimda hic bu kadar yamuk görmemistm kilya valla zor biliyorum ama iyi ki orda takip ediliyorsn inan evde icin icini yerdi
Kuzum benim öyle şu an ve sıkıntı görünmüyor şükür. O yüzden korkma. Büyüdükçe göbek o dediğin oluyor. Ben tutup dönüyorum ve bebekleri hissediyorum dönerken lank lank onlarda dönüyor kıyamam onlara bende yerde kalmadı karnımda kuzum

Valla korktm ilk öyle görunce Ya valla bebislerimiz icin katlanıyoruz herseye hele sen o kadar zor zamanlardan geciyorsun ki Rabbim insallah bebislerinle yüzünü güldürecek

Bu seferde serumla mı tutacaklar yani cok ilginc gercekten ne desem bilemedm reddetsen bi dert etmesen bi dert haftanda kötü degil asıda oldun neden daha da bekletmek istiyorlar aceba

Kuzum uzun sürdü sinirlerin de yıprandı anne karnında 1 gün dışarıdaki 10 güne bedel derler, Dr o yüzden tutmaya çalışıyor olabilir mi hani bebekler için daha iyiyse diye. Gerçi böyle de sinirlerin çok yıprandı bugün bi Dr unla konuş bence ben böyle hissediyorum artık bana net Bi açıklama yapın şu an süreci neden bu şekilde yönettiğinize dair ki ben de bileyim ne için sabretmek gerekiyor diye

Kızlarr kızlarrr bisi sorcam ben ne tarafa yatsam karnım o tarafa yamuluyor baya baya bu normal mi sizce
Canım normal, hatta şu haftada kasıklarımdan muhtemelen eliyle falan itiyor beni dönmek zorunda bırakıyor ve karnıma destek vermeden dönmem imkansız yamuk kalıyor çünkü yer çekimine evladım da karşı koyamıyor

Günaydın kızlarım bugün bana da muayene günü, geçen haftadan itibaren bebemin haftası geri kalmaya başladı diyet sebebiyle, bugün artık doğum konuşcam bekleyecek mi bilmiyorum bu hafta diyeti deldim biraz ne olacaksa olsun artık modunda geçtim. Yemekleri değil ama ara öğünleri inşallah sorun yaratmamışımdır. Bir de çatı muayenesi var nasıl bir şey olduğunu bilmediğim için tedirgin hissediyorum. Daha önce yaptıran oldu mu aramızda?

canım çok haklısın günlerdir sinirlerin iyice yıprandı haftan da gayet iyi aslında bencede doktorunla konuş tamam anne karnı iyi ama srnin psikolojin açısını da düşünmeleri lazım bebişleri alıp evine mis gibi dönersin ikizler için zaten gauet normal doğum haftasındasın

Ayy bebde birden fena yamuk uyaninca korktum gece gece kasiklarmda agriyordu o sıra valla cok zormus sonlara dogru Allah hepimize sag salim kavusmayi nasip etsin

Günydnn insallah cok güzel gecer muayenen catı muayenesi pek agrili bisey olmadigini söylüyorlar yaptıranlar konus bakalim doktorla ne diyecek sizde buyumussunuz masallah

Günydnn insallah cok güzel gecer muayenen catı muayenesi pek agrili bisey olmadigini söylüyorlar yaptıranlar konus bakalim doktorla ne diyecek sizde buyumussunuz masallah
İnşallah değildir doğumdan korkmuyorum çatıdan korktuğum kadar 36+4 oldu valla ne ara geçiyor anlamıyorum... Bi de Dr çatı muayenesinde uyarırım falan demişti ondan da gerildim aslında ya doğumu başlayatacak bi şeyse diye

Bu seferde serumla mı tutacaklar yani cok ilginc gercekten ne desem bilemedm reddetsen bi dert etmesen bi dert haftanda kötü degil asıda oldun neden daha da bekletmek istiyorlar aceba
Bırak yani sancım varsa var artarsa demek ki zamanı geldi al yani müdahale üstüne müdahale. Bakıyorum bu haftalar da hemen hemen herkesin olmaya başladı. Reddedince doktorum çok sinir olacak biliyorum. Ama ben böyle sinir oluyorum. Başım ağrıyor şimdi mesela ilaçtan. Şimdi onun içinde ilaç alayım sonra karaciğer değerim yükselir filan onun için ilaç alayım bir de. Nedir ya. Hiç bir ilaç masum değil. Hepsi bebeklerime de geçiyor. Bunun önemi yok mu. Yerleri kalmamış artık stres oluyorlardır önemi yok mu. Ultrason ile net ölçüm alamıyorlar bile. Bebeklerin keyfi yerinde içeride diyor. Yahu illa aksiyon mu yaşayalım bir de onun korkusu ile mi gireyim doğuma. Güzellikle al işte. Haftasonu geçsin. Açılma yok bir şey yok nst ler de iyi giderse filan haftasonunu geçirelim haftaiçi gel al yani. İlaca gerek yok bence.

Neyin iyi neyin kötü olacağını bilmiyorum artık. Sürekli ilaç almak bebekler açısından da beni geriyor kuzum. Onu alıyorum o çıkıyor bunu alıyorum diğeri çıkıyor. Şu an baş ağrısından duramıyorum ne yapacağım mecburen ilaç alacağım. Yeter artık diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…