2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Her vuruşu bir hareket canım. Üst üste 3 kez vurursa 3 hareket diyeceksin. Bazen peş peşe 20 kez vurduğu da oluyor ya hani, hıçkırık mı falan diyoruz, o da 20 hareket oluyor. Hatta ben sadece vurmayı değil, esneme, gerilme falan onları da hareketten sayıyorum. İçeride hareket ediyor çünkü.

Selam kızlar. Bugün haftalık kontolüme de gittim NST'nin yanında. NST gayet normal. Ama suyunda azalma var. 55-60'lara düşmüş. Doktor bu haftada beklediğimiz bir durum bu dedi. Ama en fazla 1 haft yeter bu dedi. Pazartesi bir daha gel bakalım dedi.

Kendisi 1-15 Aralık arası yıllık izinde olacakmış. Ödüm patladı tabii, tam doğum zamanım dedim. Korkma, şehir dışında çıkmayacağım, yine burada olacağım dedi. Kızımla evde ilgilenmek istiyorum sadece dedi. Sen ne zaman ararsan gelirim dedi. Hem ultrasona hem doğuma. Öyle deyince rahatladım.

Pazartesi gittiğimde muhtemelen sezaryen tarihini konuşacağız. Ben de haftaya cumaya alın artık diyeceğim. Annem şehir dışından gelecek, hem de çaşılıyor. Bari hafta sonu rahat kalsın. Hastanede de yanımda o kalsın istiyorum.

Bakalım, doktor için de uygunsa tabii. Biraz daha bekleyebiliriz de diyebilir belki.

Bu arada bebişin kilosu 37+1 haftada 3740 g çıktı. Haftası yine 2 hafta önden gidiyor. Yani 39+1 göründü ultrasonda.

Beni bir heyecan sardı. Bakarsın 3 Aralık'a gün verilir.

O zamana kadar kendi gelmeye kalkmazsa tabii

Voov geliyor gelmekte olannn hadi bakalım hayırlı olsun canımm

Eneeeee geliyorrrr geliyorrrr çok heyecanlı kuzum yaa inşallah sağlıkla gelsin dobikkkk

Başta benim de öyle çıktı canım ama bu sonuncu gerçek olacak ki apar topar götürdüler beni ama bunu da hissetmedim Yani açıkçası sen doktora mı gittin ?
Evet kontrol randevum vardı bugün canım 10 günde bir görmek istiyor ya artık beni

Nasılmış kuzular yavrum
Onlar iyi çıkmaya hevesliler iyi işte kuzum ya nst de sancı görünüyor. Suyumuz falan rahim uzunluğu riske değil dedi bu sefer de Aralık 15 dedi yani demem o ki en az 36 yı görmek istiyor. Kilolar ikisinin 2nin üstünde zaten hamdolsun da. Bakalım nolcak

35+4 onlara göre bana göre tam 36 oluyor canım
Canım ben de hep SAT’a göre hesaplıyorum ama bazı yerlerde şunu gördüm, transferin 12.günü kan veriyoruz ya hani.
O günü 4+0 olarak sayıyorlar.
Yani böyle hesaplıyor heralde senin doktorun da.

Ooo, maşallah. Baya iyiymiş kilosu.

50 ye tamamladım artık her gelene veririm
Kızz bu neer anam 50 kısının senınle gorusmesı demek benım kafamda deli sorular
Vallaa kuzular kac bebeknyogun bakımda tosuncuk gibiler sırf enfeksiyon dan
Benım bı yakının bebegın6 gun var aramızda bronsitten yogun bakımda gelen gıden oldu dıo
Evde otururken kımse bıseyın farkında degil
Canlarım sızın uzuntunuz hepimizin üzüntüsü
Yegenelerıme iyi bakın heee

Canim peki dr onu 39 mu sayiyor 37 mi valla heyecanli zamanlar artik geliyorr

Kapıdan uğrayıp hediyesini bırakıp gidenler olacaktır onlara veririm zaten annemlere kuzenlerime versem 30 kafadan gidiyor

Maşallah yaaa..
Ay ne heyecanlı,pazartesi güne karar vereceksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…