2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çok güzel düşünmüşsün cnm bende hastanede ilgilenelerle hediye vermek istiyorum
Bırde hastane yanında eczane var bu donemde oraya gıttık ıkaclarımdan dokayı kızlarla konusunxa ozellıkle bırı nunaramı felan aldı dr tanıdığıma felan da sorayım dedı sonra vhatsap dan yazıstık bana bayagı gece gunduz moral verdı abla abla
Dıe hep motuve etmeye calıstı
Bana ne zaman sıkılırsan yaz ne istersen sor cekınme bazen yabancıya annlatmak ınsana daha ıyı gelıyor felan cok ilgilendi
Ordada 3 kız vardı onlar ada bıraktım onlarda cok sevındı

Kaynatmayın yazıyordu ben önce biberon temizleyici ile yıkadım sonra kaynar suyun içinde beklettim ve kuruladım

Nolduu neden oyle dedin ki canim
Sinirden utandım da yani nasıl odamdaki klozet taştı. Dünden beri su yavaş gidiyor eşime dedim sabah lavabo açıcı filan al bak burası sorunlu diye keşke önce görevliye söyleseydim temiz temiz. Sabah gelmedi akşama ancak gelirim bir şey olmaz filan dedi. Lavaboyu kullandım geldim girdim ki taşıyor şimdi geriye basmış hep taşıyor. Al dedim ya ne yapacağım. Adamlara söyleyeceğim utanıyorum nasıl. Mecbur çağırdım rezillik diz boyu ya resmen. Allah ım ne olur çok yoruldum haykıra haykıra ağlamak istiyorum

Hic oyle düsünme olur mu senin elinde olan bisey degil ki bu utanmak felan aklina bile getirme ne hastalar var biliyo musun neler görüyoruz seni ganimasakta gayet kibar ve naif birisi oldugun belli zaten kimsenin aklina kötü bisey gelmez inan ki sen kendine hic stres yapma böyle biseyi

Kız senlik bir durum yok, niye yıprattın kendini bu kadar?
Giderde bir problem varmış belli ki.
Senden önce de kaç kere olmuştur, merak etme.
Korktum yaa, uyuz falan dediniz dün, aklım çıktı.

Kız senlik bir durum yok, niye yıprattın kendini bu kadar?
Giderde bir problem varmış belli ki.
Senden önce de kaç kere olmuştur, merak etme.
Korktum yaa, uyuz falan dediniz dün, aklım çıktı.
Sürekli bir şeyler bir şeyler. Zaten geldiğimiz günden bu yana su akıtıyor durmuyordu eski baya. Eşim bir iki kere uğraştı yazık su boşa gidiyor diye. Yaptı yine aynı oldu. Kendime kızıyorum en başta söylemeliydim geçici gözüyle bakıyordum. Şimdi bütün kata rezil oldum resmen ya her şey insan içinde burada bilmediğim insanlara. Gerçekten bunaldım.

Olcagı varmıs sana dnek gelmıs ama sinir bozucu seyler yasıyor ınsan hastaende cunku herseye sinir oluyor sen takılma kuzum saglıgını düşün sımdıı vucdda ne varsa sınırden tetıklıyor

Ya ne iyi niyetli biriymiş iyi niyetlinin karşısına iyi niyetli insanlar çıkmış
Ne güzel yapmışsın küçücük bir hediye bile insanları o kadar mutlu ediyor ki hep akıllarda kalıyor

Durduramıyorum kendimi sürekli ağlayasım var kendimi suçlu hissediyorum Hatta pompa filan bakayım dedim nasıl söyleyeceğim dedim. Diğer tuvaletlere baktım yoktu. En sonunda söyledim mecbur baktım her tarafı bir şey götürecek. Hiç yaşamadığım şeyleri ben bu şekilde iken böyle bir ortamda yaşamak varmış kaderimde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…