2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sen annenle mi kalan. Biz de sabah onu konuşuyordık tiny ile
At at ama hortumu atma
Ya ben annemi isterim esim korkar cocugu tutmaz ama kayinvalide isi karistirdi tutturdu bende gelicem diye esimde bisey diyemiyor e hastane baska sehirde orda teyzem var dedim aksama kadar dursunlar aksam esim onlari teyzeme bıraksn esim kalsn yanimda yoksa sinirden catlarim kaynanmda gitmez annemde sinir olur gecen geldiginde soyledim anneme bisey demedi galiba öyle yapıcam

Bizde telle aradık yüzyüze konuşmadım henüzde indirimsiz fiyatı benim hastanem için sez. Herşey dahil 14,500 dedi bu arada il il değişiyomuş fiyatlar yani istanbul olduğu için pahalı

Bizde telle aradık yüzyüze konuşmadım henüzde indirimsiz fiyatı benim hastanem için sez. Herşey dahil 14,500 dedi bu arada il il değişiyomuş fiyatlar yani istanbul olduğu için pahalı
Evet degisir degismeli o fiyattelefonda söylüyorlar mi arasam mı gerci benim agzim laf yapmaz yuz yuze gidelim en iyisi arkadasa 7500 demislerdi mayista

Ay hatırladım şimdi gelmek istemişti
Bak bu daha mantıklı olmuş

Yani esime dedim kimseyle ugrasmayim bana zaten bakarsn da bebiside beraber hallederiz insallah bisey olmaz yoksa kafayı yicem
Yaa alışsın acemiliği orda atsın işte sen de sakınma nolcak be kuzum amaaan. Bişe olsa hemşireler var zaten. Valla ben kocayla daha rahat olurum ne garip dimi. Anan seni doğurmuş ama işte bende böyle

Evet degisir degismeli o fiyattelefonda söylüyorlar mi arasam mı gerci benim agzim laf yapmaz yuz yuze gidelim en iyisi arkadasa 7500 demislerdi mayista
He bu arada ocakta fiyatlar artcak dedi en iyisi yüzyüze konuşmak kuzum sağlıkçı indirimi tüp bebek yaptırdık falan dersiniz belki makul bir fiyat çıkartırlar Biz de gidip konuşcaz inşallah

Yaa alışsın acemiliği orda atsın işte sen de sakınma nolcak be kuzum amaaan. Bişe olsa hemşireler var zaten. Valla ben kocayla daha rahat olurum ne garip dimi. Anan seni doğurmuş ama işte bende böyle
Ben de anneyle rahat ederim işte herkesin başka yapısı kocam beni nazlamaz ama annem nazlar ee bide tecrübeli eşim stresli biri huzursuz eder beni sakin yapılı eşleriniz varsa ne mutlu yardımcı olurlar bence hemşire de yardım eder

Aaa iyimiş hiç duymamıştım bende bakayım her hastanede aynıdır herhalde değil mi?

Aaa iyimiş hiç duymamıştım bende bakayım her hastanede aynıdır herhalde değil mi?
Yani öyledir diye düşünüyorum kuzum. Hastaneye gittiğiniz de bilgi alabilirsiniz, dur ben link atiim

Yaa biraz şey olarak düşünüyorum ben ankilozan spondilitten çekiyorum ya senelerdir. Bazen kitleniyorum yatakta.yeri geliyo eşim döndürdü yeri geldi tutun boynumdan dedi kaldırdı. Aynı şeyler hamilelikte de oldu yer yer. Ben şimdi bunu anneme yapamayabilirim. He Yapmaz mı yapar ama hem kıyamam o da rahatsız hem nazlanamam ondan da rahat edemem. İnşallah alınma gücenme olmaz da eşim kalır

İçin en rahat nasıl edicekse kuzum valla izin verselerde anne eş ikiside kalsa Güzel bi dille söylersin ama yok illa kalmak istiyorum olmaz erkek işi falan derse de bi şans vermeyi düşün bence annen yaniii ne biliyim kuzucum bana daha çok güven verir gibi gelio tecrübesiyle sakinliğiyle vs ya da ben öyle gördüm ablamlar rahat etti çok diye bilemiuorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…