2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay yok oda degilsindir insallah alerjik biseydir belki ordaki dr ye bi sorsaydn belki bi fikir verirdi
Doktora görünmedim ki bile zaten kan isteyecekti sonucu görmeden ilaç denemesi yapmasını istemedim tahminde bulunup. Direk ebenin yanına gidip söyledim durumu özellikli olarak karaciğer enzimleri ve safra asitlerini görmek istiyorum ama gelmişken geniş bir tahlil olsun dedim

Sorun anacım ben yardım ederim
tiny miracle hadi bugün doktor kontrolün vardı senin sanki sen de git gel hayırlı haberlerle inşallahh sonra valize

Zaten aile hekimi kafa karistirmaktan baska bisey yapmaz da yani sadece fikir verir belkiumarim dogru tahlil isterler bazen ondan bile suphe ediyorum

Bir de 0ı gör. Geçti göremeyebilirsin yok gibi
Ayy valla kucucukmus simdi bebise ne koydum söyleyim
3 tane 5 li takim
1 tane tulum
Hepsinin icine zıbın koydum 2 kısa kollu 3 uzun
1 penye battaniye
1 normal battaniye
2 tane müslin
16 tane bez
Islak mendil
Pisik kremi
Corap 2 tane
Agiz mendili
Omuz ortusu
Biberon emzik onlari daha yikamadm yikiycam nasil steril ettiniz pompayi felan naptiniz

Owli değil canim kışlık ayakli dışarda giydirmek için tulum çikista kullanilir mi?owli almadim ama gerekli mi o konuya biraz yabancıyım alayim duruma göre mamayi duruma göre almak mantıklı çöp poşeti hiç aklima gelmemişti alt açma örtüsü 4 tane koydum,muslini ekleyim belki lazim olur bi de çöp poşeti deyince aklima kağıt havlu peçete geldi onu koyayim

Ben kaynattim canim tencerede sonrada buzdolabi poşetlerine sardım

He bak dogru diyosn havlu pecete koyuyorlardi disarda giydirdigin seyle hemen hemen ayni zaten owlide bi dene istersen sadece bu biraz daha battaniye gibi genis

Merhabalar.. etrafımda çok insan kullanıyor,hepimizin ilk etapta kokusundan rahatsız olduğumuzu söyleyebiliriz ama sonrasında o kadar alışılıyoki kokusu hoşunuza gitmeye başlıyor,ben evde bazen keyfi bile sıkıyorum Arkadaşlarımın çocukları da rahatlıkla kullanıyorlar.tabi sevmeyen bir kesimde varbazı arkadaşlarım kokuyu alınca yine sıkmışsın insan savarını diyorlar

Eğer almayı düşünüyorsanız Hülya Kayhan söylemişti.eczaneden alırken paçuli ve selvi yağı ekletin covide karşı daha etkili oluyormuş.Bende öyle yaptırıyorum..

Ben kaynattim canim tencerede sonrada buzdolabi poşetlerine sardım
Kagitlarini atmisim sanki kaynamis suyun icine 5 dk atın diyorlardı kaynatinca büzüsür mu bilemedim cam mıydı seninkiler benim ki pp mi ne ondan bide kafamda deli sorular pompa mamajoo biberonuda var ama ben kendim avent almistim kolik olandan insallah gerek olmaz ama ben hangisiyle vericem bilemedm

He bak dogru diyosn havlu pecete koyuyorlardi disarda giydirdigin seyle hemen hemen ayni zaten owlide bi dene istersen sadece bu biraz daha battaniye gibi genis
Bakayım owliye o konuyu bilmiyorum hiç eksikler bitmiyor ya bu arada hediyelik çikolata,kolonya falan yaptirdiniz mi neler yaptirdiniz

Yok canim büzüşmedi falanhatta hastaneye gotureceklerim arasinda cam biberon yok kaynattiklarim cam değildi yani 5 dakka kadar kaynadılar .gogus pompasi ve pompanin küçük biberonu var onlari koydum chicco anne göğsüne benzeyen biberon var onu koydum bir tane de emzik koydum yeterli olur diye düşünüyorum olmazsa hastane eve yakin evden alsinlar

Bende kaynatıyım o zaman ya bismillah

Aradım hastaneyi aç gelin dedi zaten off inşallah çıkmaz stres yaptım perşembe gitcem bakalım Bu arada sen doktora gitceksin ya acıbadem de yenidoğan hastane çantası listesi veriyolar kağıt olarak, bu arada orda doğum yapcaklara set şeklinde kıyafet bez falan veriyolar acıbademin sitesine bak doğum içerikleri yazıyomuş

Anaa aynı herşey tek temizleme pamuğu da koydum ben ekstradan ıslak mendilden ürkwrler diye.
Biberonuydu emziğiudi hatta emzik kabı pompanın da hortumu hariç hepsini koca Bi aşure tencerem var onda 5 6 dakika yaklaşık kaynatım. Ama öncesinde kendi bebelerin bulaşık deterjanlarıyla yıkadım sonra da kurumaya bıraktım kendi kendine

Hic stres olma bisey cıkmaz Allah ın izniyle evet sitelerinde gördüm bende pzt gidip hem fiyat konusucam hemde o zaman liste verirler ona da bakarm hepsi icin ayni sey gecerlidir il farketmez herhalde aspirator felanda almasam olurmus arkadasm orda yapti ordan vermislse külliyen zarardaym

He pamukta kararsiz kaldim orda yapabilir miyim diye ilk basta kesin annem felan degistirir oda ugrasmaz gibi geldi bana bnde hepsini bi atıyım kaynası o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…