2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kasaların orada afiş var kuzum öncelikli kişiler diye ben geçen geçtim sinir oldular gerçi kasada ki çocuk sıradan alabilir miyiz dedi o zaman bunu neden astınız buraya dedim bozuldu afedersiniz dedi

Vallahi ilginçmiş gerçekten

Hayırlı uğurlu olsun canım kaça kaç ki yatak en büyük

Allah'ım sağlıkla içinde yatmayı nasip etsin ins

Canım direkt kanıyordu benim. Dur bak bu şekilde bazı yerlerim de morardı. Cildim çok hassas. Senin kabarcık oluyorsa alerji tarzı bir şeydir bence Eki Görüntüle 2956573
Canım yaa, Allah şifa versin.
Çok geçmiş olsun.
Bebe yağı kullanmayı denedin mi pütür pütür olan yerlere?
Kaşıntıyı geçirmez ama en azından nemli tutar.
Kanamasını önler.

Canım direkt kanıyordu benim. Dur bak bu şekilde bazı yerlerim de morardı. Cildim çok hassas. Senin kabarcık oluyorsa alerji tarzı bir şeydir bence Eki Görüntüle 2956573
Ahh yavrum bu bildiğin tayır tayır kaşınmış yaraya dönmüşü. Valla şu her ne ise çıksın ortaya artık. Bi ayak Bi el uyuz olsam tüm vücut olmazmıydı

Hmm benimki de 70*110 10cm var sen tek bebek ben iki bebe sığdıravağım hadi hayırlsı. Ama 10 cm farketmez istersen sünger le uğraşana kadar e bebekte var 70*110 yataklar ben ordan almıştım
Evet bugün gördük 70x110 olanı. Önce bir süngerlere bakalım dedik. Hem derinliği çok azdı e bebektekilerin. Süngeri bir tık kalın da alabiliriz diye düşündük. Bakalım da bi

İki bebek ilk aylarda sığar da yaşlarını doldurana kadar olmaz gibi duruyor. Normalde 3 hatta 4 yaşa kadar kullanılabilir genişlikte çünkü.

Canım yaa, Allah şifa versin.
Çok geçmiş olsun.
Bebe yağı kullanmayı denedin mi pütür pütür olan yerlere?
Kaşıntıyı geçirmez ama en azından nemli tutar.
Kanamasını önler.
Sağ ol kuzum. Nemlendirici verdi ama sanki daha hassas yapıyor cildimi kimyasal nitelikli şeyler sürünce. Gecelik bile dokunmasın istiyorum. Kan sulandırıcı kaynaklı muhtemelen bu kadar kanıyor dediler. Bir de bu hastalık da pıhtılaşmayı geciktiyormuş.

Aa tabiii ne yaşı ben 7 8 aya kadar tutarsam iyi

Ahh yavrum bu bildiğin tayır tayır kaşınmış yaraya dönmüşü. Valla şu her ne ise çıksın ortaya artık. Bi ayak Bi el uyuz olsam tüm vücut olmazmıydı
Aynen anında böyle oldu morardı cildim filan. Uyuz muyum diye çok baktım. Kimse ile irtibatım olmadı ama hastanelerde mi kaptım dedim. Öyle deli kaşıntı. O ara baktım yavrum da uyuz da yavaş yavaş dağılıyormuş. Genelde el ayak parmak araları eklemlerde başlıyormuş. Ay onu bile doktorlar zor teşhis ediyormuş. Çok yaygınmış bu aralar Nasıl bir döneme denk geldik ya. Saçma saçma şeyler türedi. Allah ım göstermesin. Her şeyden tiksinir oldum tam yerine düştüm bir de hastaneye

Evet onun teşhisi de zor gerçekten. Gerçekten benim de kardeşimde olması kötü e annem de geldi. Yani ten tene temas etmesende. Ne bilim yaa gelme mi dicen. Bıktım vallahi yaa. Covidine dikkat et öbürüne dikkat et. İnsanların yerine bende dikkat etmekten bıktım usandım artık. Napim ben şimdi uyuzsam Bi sötle Allah aşkına napıcam. Kim alacak sorumluluğu. Dikkat edin hijyene temizliğe hadi kapatınız tedavinizi tamamlamadan kimsenin töhmeti altına girmeyin daa. Bi de can taşıyor yani. Kime ne desen alınır ben bıktım inan ben bıktım yani

İnşallah değildir kuzum ya egzama filan da olabilir alerji olabilir. Ama psikolojik olarak yıpranıyorsun yani o kesin. Bende öyle diyorum hala da benimde korkum var acaba uyuz filan mı diye cildiye baktı ama hali hazırda bir hastalık var o eksenli bakıyor. Benim hiç kimse yoktu yani birinden kapmam mümkün değil. Bu hastane yatakları dışında. Ona dikkat buna dikkat tükeniyor insan. İsyan etmeye girmesinde vardır hayır diyorum imtihan diyorum. Bugün yine depresifim iki haftaya yaklaşacak hastanedeyim. Ağır ameliyat geçirenler bu kadar ancak kalıyor. Hayırlısı ile sağlıkla huzurla çıksaydık günleri ileri sarabilsek keşke.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…