2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kesinlikle haklısın kalkıp valize yerleştirmem lazım artık

Kullanılan ilaçlarında etkiside olabilir kuzum bazı ilaçlar yapıyor ses değişikliği. Benimde nefes alışverişim çok değişti bu ara iki adım atıyorum kendimi o kadar yorgun hissediyorum ki anlatamam geçen gün eşim napmış ben uyurken videomu çekmiş banada günaydın yazıp göndermiş öyle bir nefes alışverişim varki izleyince şok oldum tabi bu arada günaydının üstünde beklediğim video hani güzel birşeydir diye hayal etmiştim ama değildi

Sürekli bir aksiyon var ya ateş tansiyon nst serum insülin Oksapar derken giren çıkan giren çıkan onun haricinde kaşınmak telefonla konuşmak yemek yemekle geçiyor
Herşey önüne geliyo birde öyle düşün yemek ne yapacam diye düşünmüyorsun herşeyin saatli geliyo önüne Tabi bunlar işin şakasıda hastane psikolojisi bile insana yetiyor Allah yardımcın olsun

Kolay değil valla göbüşler büyüdü nefes sorunları illa oluyor. Dediğin gibi aldığım ilaçlarda yapıyor olabilir

Herşey önüne geliyo birde öyle düşün yemek ne yapacam diye düşünmüyorsun herşeyin saatli geliyo önüne Tabi bunlar işin şakasıda hastane psikolojisi bile insana yetiyor Allah yardımcın olsun
İlk günler bende öyle diyordum her şey önüme geliyor işte filan diye bu kadar kaşıntım yoktu ve çıkacağımı düşünüyordum esprisini yapıyordum ama ilerdikçe işte espri mespri kalmadı. Kaşıntım olmasa kalmayı geçtim aslında

Bugün birkaç ütü işi var anneme yada eşime yıkacam artık kim yaparsa yarın doktor randevum var sonrada dediğin gibi hafta başı güzelce yerleştireyim hem artık günde vermiş olur
Eşinin elinden gelen eşine versin analar zaten sonra yorulurlar iş güç
Evet yarın gün verir
Ay ne dicem dün öyle konuşurken kv deme odayı kıyafetleri falan gösteriyorduk eşimle annem de var tabi. Neyse şu valiz daha kapanmadı Bi Eşofman da eşime koycam dedim işte. Annem benim kendi annem ne dese on anapcan ki eşofmanı dedi. Nası napcan dedim anlamazlıktan gelerek kalcak ya yanımda falan dedim. Gülerek erkek haliyle ne işi varmış dedi annem. Ben şok. Kv bişe der derken anneme şok oldum. Ama ben eşimi istiyorum ben annemle çok içli dışlı değilimdir tamam annem de. Yani Bi mememi açamam emzirirken bu hep böylr oldu eşimle daha rahat ederim daha nazım geçip iş gördürürüm. Sen ne diyosun bu işe

Bende de horlama başlamıştı. Benim eşim de çekmişti videomu

Şaka yapıyosun
İnsanın görmediği birini rüyasında görmesi de ayrı Bi değişik. Kız sıradaki ben miyim ki Allah hayırlara yazsın çıkarmı rüyaların
Benim rüyalarımın geneli hiç tanımadığım, daha önce görmediğim, varlığından bile haberdae olmadığım kişilerle dolu olur. Nadiren tanıdıklarımı görürüm. Genelde tanımadığın kişiyi görmezsin derler ama belki de ben de bunları yoldan geçerken falan farkında olmadan görüyorum.

Kardeşimden park yatağımız geldi, biz de kurduk canlar. En büyük boymuş bu, zor sığacak gibi duruyor yanımıza bir de içine yatağını alacağız, o da en büyük oyun parkı yatağı olarak geçiyor, her yerde yok. Biz de özel kesim sünger yataklar oluyormuş, enini boyunu hatta derinliğini bile özel kestirip alabiliyormuşsun. Onlardan yaptırmaya karar verdik.

Ayy sinir olduğum bir gün daha bana evde olmak yaramıyor valla çalışmam daha iyimiş kafa rahat en azından evde ki dağınıklığı görmedikçe ortada hiç birşey yok ben acele etsem de herkes ağırdan alıyor. Kv gelecek eşyalar daha gelmemiş bile artık kafama göre ne varsa alacağım. Sıkıldım belirsizlikten canım sıkıldı elde ne var ne yok sayayım dedim baş edemedim onlara da sinirlendim nerden çıktı bu sinir bilmem.

Bu arada biraz önce LCW'de epey sıra bekledikten sonra kasaya ulaştığımda kasada çalışan kız, sizin sıra beklemenize gerek yoktu demesin mi? Hadi ya dedim. Bunu doğuma az kala öğrenmem iyi olmadı ama neyse dedim
Kız da, olsun ikincide kullanırsınız dedi. Öyle bir inşallah dedim kii

Yani haberiniz olsun kızlar, sıra bekleyecek olursanız hemen kasaya ulaşın, önden alsınlar sizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…