2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Tam zamanında bozulmuş makina neyseki asıl lazım olanları yıkayıp kaldırmıştın artık onlarda ne zaman olursa yıkanır. Benimde herşeyim hurcun içinde ama yerleştirmedim daha valize sanki yerleştirince hemen doğuma gidecekmişim gibi geliyo

nurselek kızz bu aralar film şerifi gibi bir sürü rüya görüyorum,sende girdin rüyamatopiği açıyorum,fotoğraf atmışsın yüzünüz gözükmüyor ama bebiş yanağına yaslanmış üstten çekilmiş bir fotoYazmışsın ki oğlum çok hareketliydi daha fazla beklemeyemedi,ben doğurdum diye içimden diyorum ee İkizdi bunlar kız nerede o da yatağında yatıyormuş hayırlara vesile olsun inşallah

Olmasa da olur boşver valla sağlık olsun. Zaten ağrılardan konfırsuzdu uyku ama bu sefer ekstra kaşıntı eklendi. Yani hep negatif de konuşmak istemiyorum burda ama inleye inleye gün ışığını görüyorum yarı kapalı göz yarı açık 7den 10a kadar uyuyorum hep böyle. Eşim de gece kalkıyo napim kalkimmi bazen kalkıyo yataktan ayaklarımı sarkıtıp öylece oturuyorum. Ağrınmı var diyo ama bunu tam ağrı olarak da tarifleyemiyorum ne olduğunu anlamıyorum yani

Tamda gününü bulmuş bozulacak . Bu uykusuzluk ne yapacak bize böyle bebeler gelmeden dinlenin diyorlar hani nasıl olacak o uyku yok ki gözümüzde

Hepsi geçer ins doğumlar olsun da cnm
Sabah valla eşim uyanır uyanmaz gülüyo o da tam uyuyamadı ya benle. Sabah sabah artık başlıuz aşkım uykular yalan oldu diye şarkı söylüyor güldürdü de beni. İnsanın siniri bozuluyo

Tek teselli o oldu da puset örtülerim var yılanacaklar arasında kullanacak olduğum işte. Yıkayıp kalksa iyi olurdu. Neyse Bi yarın bakar olmadı eşim makina işine.
Ama kuşum koy sen gene de. Allah sağlık versin elbet de ne olcağı belli olmuyor

Şaka yapıyosun
İnsanın görmediği birini rüyasında görmesi de ayrı Bi değişik. Kız sıradaki ben miyim ki Allah hayırlara yazsın çıkarmı rüyaların

Kaşıntı geçmedi mi Ay kuzum öyle artık bundan sonraki süreç uyku konusunda maalesef. Hiç bir şey olmasa bile sağa sola dönemiyorum. Uykum bölünüyordu. Hayırlısı sağlıkla kavuşalım inşallah

Minnoşları sağ salim kucağına aldıktan sonra inşallah kaşıntılarında geçecek kuzum az kaldı Yoo bende öyle birşey olmadı
Ayy inşallah kuzum inşallah Umarım ameliyatımız konforlu geçer hemencecik toparlarız kendimizi. Nasıl karmaşık duygular korku özlem merak endişe minnet. Rabbim hayırla nihayete erdirsin Benim sesim baya değişti ya sorsam mı önemsemedim ama hormonlardan ya da bebeklerin baskısından filandır dedim.

Yok gece azıyor iyice. El daha çok. Allah yardımcımız olsun valla

Şaka yapıyosun
İnsanın görmediği birini rüyasında görmesi de ayrı Bi değişik. Kız sıradaki ben miyim ki Allah hayırlara yazsın çıkarmı rüyaların
Yok benim çıkmaz rüyalarım,çok çok nadir bazen Genelde yaşadıklarım,bildiklerim rüyama girer.. hayırlısı cnm benim,zamanında gelsin bebişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…