2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bulamazsın tabii, senden önce hamile olup da aldığı her ürünü paylaşan bu kadar çok arkadaşın olmamış.
Biz şanslıyız @tupaaaaa ile.
Yok be arkadaş da çok yoktur bende irtiibat kurduğum
Burda da baktım foto paylaşım furyası esmeye başladı bende öyle paylaştım aslında başta çekindim. Görgüsüz gibi yanlış anlaşılsın istemedim arkadaşlarım isterse paylaştım ama genelde görmek isteniyor istiyoruz hevesleniyoruz napalım Bi burda böyleyiz
Aynen siz şanslısınız

Canım benim çok sevindim sağlıkla inşallah hakkınızda hayırlısı olsun

Çook tatlılar ki iyi günlerde inşallah biberonları ne kadara aldın kuzum e bebekten mi aldın?

Sağolasın kuzum daha güzelleri sizin olsun
Al bak Bi dışarı çıktık bunlar e bebek alışverişi hastanesi Bi de battaniye için ip aldım ilaç aldık falan derkeeen 1000lira hayata bak
Ah kuzum bizimde araba arıza verdi o kadar parayı baydık ipleri de atsana kız nasıl bir şey yapacaksın az kaldı ilaçları da at filan dermişim

Sağolasın kuzum daha güzelleri sizin olsun
Al bak Bi dışarı çıktık bunlar e bebek alışverişi hastanesi Bi de battaniye için ip aldım ilaç aldık falan derkeeen 1000lira hayata bak
Yaa aynen oyle bende amıguramı bebklerı ıcın gıttım kendımız yapıyoruz ama malzeme dunyanın parası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…