2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hadi yaa. Ödem için tuza dikkat dedi işte valla yavrum aç gel sabah 9 d adedi. Tahlil isticek sonra muhtemelen bir içecek var onu içircekler sonra tekrar tahlil
Ay evet içeceğin miktarı filan farklı dozlarda olabiliyormuş ondan sordum bir de bazıları ikinci saate de bakarken bazıları gerek görmüyormuş. Hayırlısı ile bakalım yarın bizim durum ne olacak

Aynen oyle ya cok uyduruk valla ya da cok pahalı oto koltugu olması cok önemli

Kızlar bir soru ile geldim. Şimdi annem yün yatak yapacak bebetolara. Döşekte yapayım petrol artığı ürünlerde yatırma diyor. Bende araştırdım biraz yenidoğan için sert zemin önerisi var. Visco yatak bile önermiyorlar. Neyse kafam karıştı annemde biz yün yataklarda büyüdük yeni yeni adetler çıkarıyorsunuz diyor anne ne bileyim öyle yazıyor dedim. Yün stres alıyor seviyorum ben şahsen ama uzman görüşleri ortada ne yapayım bilemedim

Benim bildigim yenidogan da omurga gelisimi devam ettigi icin sert sünger yatak olması gerek diye biliyorum canım

Yaa acıkcası bızımkıler de bana dedı yapalım bende yok dedım eskıden sobalı soguk evler olurdu altını üstünü yüne saararlardı ama şimdi heryer dogalgaz bide e ekstra bebeklı ev dıe baksana buhar makineleri bıle alıyoruz onların bıle artı sıcaklıgı olucak bende alerjıkten korkuyorum bı tane kostum gıbı tulum aldım ugurbocegı oda tulum mesela sırf goruntu ıcın aldım ama kullanırken ne yaparım bılemıyorum tozdan tuyden ne kadar uzak tutsak o kadar ıyı dıe düşünüyorum

Ay evet içeceğin miktarı filan farklı dozlarda olabiliyormuş ondan sordum bir de bazıları ikinci saate de bakarken bazıları gerek görmüyormuş. Hayırlısı ile bakalım yarın bizim durum ne olacak
Hiç öyle Bi detaya girmedi ki ayy yarın da sen

Ben tüp bebeğe henüz başlamadan önce yaptırmıştım kuzum. Bu şekilde yapılmıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…