2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Günaydın kuzum iyi yapıyorsun dikkat etmekte fayda var afiyet şifa olsun

Günaydnn döner tabi insallah zorda olsa dikkat etmekte fayda var

Bulutlu olan tek katlı
Diğer 2 li de biri 4 katlı biri 2 katlı
Bu kadar yeterli mi kızlar 4 katlı olan battaniye olarak mı geçiyor. Fiyatları normal mi bir de ona göre alayım
Kuzum dört katlı battaniye formunda diğerleri ilte ne bileyim altına ser pusetine ser dışarıda bir yere yatırırken ser banyoda havluya sarmadan ilk suyunu al sonra havluya sar omzuna ser kucakla yani herkes aşırı memnun fazla müslin diye bir şey yoktur diyor bende bilmiyorum. Fiyatlar uygun geldi ama pikeli olan gereksiz kış bebeğine. Dört katlı bile belki lazım olur diye alıyoruz kış için ince kalabilir bile

Yaa bende uyuyamadım e bebek in sitesine baktım muslın battanıye modellerını ama katları yazmıyor sadece ölcu olarak var Ve 35 tlden baslıyor 69 tl ye kadar var bende bakmadan hıc anlayamam
Ben sana birazdan aldıklarmi atayim benim gittigim e bebek te pek bisey kalmamisti acikcasi olanlardan buldm ama onlarin müslin tek kat büyük ama cokta begenmedim acıkcasi civilden almism bide oda tek kat ama daha kaliteli kalın

Bir de bundan görmüştüm fiyat almıştm attıklarım harici ekstra böyle birşey almaya gerek var mı sizce kızlarım
Bence alma şimdi yazın bakarsın kuzum buna yazın sadece pike ya da iki kat müslin bile yeter bence. Bu çok ara bir şey gibi geliyor kışa uygun değil yaza uygun değil benim fikrim tabii

Bence alma şimdi yazın bakarsın kuzum buna yazın sadece pike ya da iki kat müslin bile yeter bence. Bu çok ara bir şey gibi geliyor kışa uygun değil yaza uygun değil benim fikrim tabii
Anladım kuşumm teşekkür ederim
Ayrıca bulutlu olan ağız bezi battaniye değil yavrum bilgin olsun
Ağız bezi mi ama cok büyük 120x120 yanında da 4 tane ağız bezi hediye var kuzum. Yani böyle bi foto koymuslar

Eklentiler

• 048273EB-A3BB-4CB9-A6BF-3DD9C7EC3CC0.png
    301,1 KB · Görüntüleme: 36

kalın battaniye olarak bu ince mi kalır kızlar sizce
Yoksa alttaki linkteki daha mı iyi olur

Bugünün alışverişi de bu kızlar şimdilik aaa açılınca açılıyor insan bişeyi de indirimde görünce hiiç dayanamam her gün 1-2 parça alsam 2 ayda anca biter

Eklentiler

• B9E86104-0706-48AC-B899-D462DE28E95F.jpeg
    40,2 KB · Görüntüleme: 26
  • C5CC74B5-2BD0-4701-96BF-E11A28AAEC23.png
    307,9 KB · Görüntüleme: 26
Günaydıııınnn

Asırlardır giremiyorum, bütün yazdıklarınızı okudum ama pozitif negatif haberlerinden alışveriş haberlerine geleceğimizi kim derdi de inanırdık... Çok şükür ben hala alışverişe başlamadım. Sağdan soldan dayanamayanların aldıklarıyla duruyorum

Bime geldiğinde 6 tane tek katlı Müslin, 20 tane ağız bezi, katlanan küvet-kova-maşrapa almıştım sadece. İnanılmaz ucuz olduğu için burda da konuşulmuş zaten

5 tulum (eldiven şapkalarıyla) , 10 çıtçıtlı badi, 6 çorap gelmiş şimdiye kadar bakıp bakıp onları seviyorum

Aslında ustteki de güzele benziyor ben alttakinin aynisından aldm gayet kalın ama 60 tl ye almıstm dikkat et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…